החלפת מנעולים

חייגו עכשיו מכל מקום 072-371-9895

החלפת מנעולים

מה עושים כשצריך להחליף מנעולים באופן מיידי בעקבות מעבר דירה או בית או בעקבות עזיבתו של בן זוג שאיננו מעוניינים שיחזור ורוצים את הביטחון של החלפת המנעולים בבית?

החלפת מנעולים

החלפת מנעולים עם מנעולן מורשה

במקרה הזה הדבר הכי טוב שאפשר לעשות, הוא ליצור קשר עם מנעולן מורשה ומקצועי אשר עובד בשיתוף עם משטרת ישראל ויכול לטפל בהחלפת כל המנעולים בבית. דרך אגב, אנשים רבים לא יודעים זאת אבל המנעולן יכול להמליץ לכם גם צילינדרים שמתאימים לדלתות ולמצוא לכם את המנעולים המתאימים לדלתות בכל הבית.

יחד עם זאת, יש אנשים שמעדיפים תמיד לרכוש בעצמם את המוצרים שבהם הם משתמשים בבית ולכן מנעולן מקצועי יוכל תמיד להתקין את הצילינדר והמנעול שרכשתם בחנויות עשה זאת בעצמך.

איך לזרז החלפת מנעולים?

עם נקלעת למצב בו אתה צריך להחליף מנעולים, אתה וודאי שואל את עצמך את השאלה, מה אפשר לעשות כדי לזרז החלפת מנעולים? להלן טיפ עבורך- אם יש לכם כבר דגם מסוים של מנעולים או שאתם מכירים סוג של צילינדרים בו השתמשתם בעבר ויודעים כיצד ניתן להשיג אותם, תגידו זאת למנעולן והוא יוכל לעזור לכם לחסוך זמן וכסף.

מה צריך לברר לפני שמחליפים מנעולים?

הדבר החשוב ביותר זה קודם כל לברר למי יש מפתח כדי להכין עבורו מפתח חדש. במיוחד כשעושים החלפת מנעולים כוללת בבית אשר בתוכה החלפת מנעול למספר דלתות, חשוב להבין מראש כמה עותקים של מפתחות שונים המנעולן צריך לדאוג שיגיעו אליכם מכיוון שעדיף לדאוג לכך בעת החלפת המנעולים במקום שוב לגשת ולשכפל מפתחות בעתיד.

מה כולל התהליך של החלפת מנעולים?

קודם כל ולפני כל דבר אחר, מכיוון שאנחנו רוצים לעשות שימוש בדלתות הבית ופשוט להחליף בהם את המנעולים / צילינדרים, מנעולן מקצועי ידע כיצד לפרק את יחידת הנעילה בדלת באופן שלא יפגע בדלת ולא ישאיר שום סימן. בדרך זו אנחנו קודם כל דואגים לפירוק של המנעולים הישנים ומסירים אותם מבלי לעשות שום סימן בדלת, ולאחר מכן, במידה ואין צורך לעשות שינויים בדלת כדי שתתאים לצילינדר החדש, אנחנו מתקינים אותו ויכולים לפתוח את הדלת עם המפתח החדש.

למי לפנות כדי להחליף מנעולים?

חשוב לזכור ולהבין, האדם אשר מכין עבורכם את המנעולים והמפתחות בבית, הוא מישהו אשר אתם צריכים לסמוך עליו, שידע להחזיק בפרטי המפתח שלכם בביטחון הנדרש ושיעשה בהם אך ורק שימוש נאות. מישהו כזה יהיה גם באישור משטרת ישראל.

מנעולן מקצועי ומורשה, שביצע בעבר החלפת מנעולים יכול מתוך הניסיון שלו גם להמליץ לכם מהו הצילינדר שמתאים במיוחד עבור דלת הבית שלכם, שיכולה להיות בעל מבנה ייחודי או בצורה שדורשת פתרון נעילה מסוים.

קחו בחשבון שתמיד תוכלו לאחר מכן לשכפל את מפתחות הבית ועצם העובדה שהתקנתם מנעולים חדשים רק מגדילה את הביטחון האישי של תושבי הבית עם הבונוס הנוסף של מפתחות נוספים אשר יכולים להיות שימושיים ביותר במידה וישנם חברי משפחה חדשים או חברים שרוצים להשאיר אצלם מפתח.