מי אנחנו?

חייגו עכשיו מכל מקום 072-371-9895

חברת "סופריאור" – מי אנחנו?

חברת "סופריאור" מעניקה שירותים מגוונים בכל הנוגע למערכות נעילה ביתיות, לנעילת רכבים, אופנועים וכו'. השאיפה העיקרית של כל אחד מהמומחים שעובדים בחברה זו היא להעניק את השירות האיכותי ביותר ללקוח.

מדוע זה חשוב כל כך?

חברת "סופריאור" מודעת לחשיבות העבודה אותה היא עושה, מתוך הבנת הטרחה שנגרמת לכל אחד מהלקוחות כאשר הוא צריך לפנות לגורמי חוץ על מנת לטפל בבעיות במנעולים ובמערכות נעילה בבית, ברכב וכיוצא באלה. הצורך לפנות לכל גורם לחוד מעורר תחושת אי-נוחות גם באנשים הרגועים ביותר. לפיכך, חברת "סופריאור" יצרה מכלול רחב של שירותים, המאפשר ללקוחות לקבל את כל הסיוע במקום אחד, מבלי לערב גורמים נוספים ומבלי להפקיד את מפתחות בתיכם ורכביכם בידי זרים.

סיוע בכל עת

עקרון מנחה חשוב נוסף של חברת "סופריאור" הוא הענקת תמיכה וסיוע בכל עת: גם בלילה, בסופי שבוע, בשבתות ובחגים. לפיכך, חברת "סופריאור" מעניקה ללקוחותיה גב מלא לכל אורך הדרך, יחד עם האפשרות לבצע את כל העבודות הקשורות למנעולים בבית וברכב במקום אחד.

הנכס הגדול ביותר – הטכנאים

הבסיס החשוב ביותר לאיכות העבודה של חברת "סופריאור" הינו – בראש ובראשונה – הטכנאים. החברה עושה את כל המאמצים על מנת לספק את השירות המעולה ביותר מכל הבחינות, הן מבחינת מיומנותו של הטכנאי, והן מבחינת איכויותיו האנושיות, אדיבות השירות ועוד.

בשורותיה של "סופריאור" פועלים אך ורק הטכנאים המקצועיים והאיכותיים ביותר, בעלי הכשרה גבוהה והסמכה איכותית ביותר. הבחירה המוקפדת באנשי מקצוע מאפשרת לחברה להתחייב להעניק את השירות האיכותי ביותר. לפיכך, כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת "סופריאור" – אתם יכולים להיות בטוחים שהשירות שתקבלו יהיה ללא רבב – איכותי, מקצועי ומתוזמן בצורה הטובה ביותר.

זמינות 24 שעות – באחריות

בחברת "סופריאור" מבינים שעל מנת שהשירות יהיה אכן איכותי ומקצועי, נדרשת זמינות מקסימאלית מצד נותן השירות. לכן החברה מתחייבת לתת מענה לכל לקוח בכל שעה ובכל יום בשבוע. החשיבות של נכונות זו נעוצה בעובדה שפעמים רבות דווקא בשעות הלילה או בימים לא סטנדרטיים עשויים להתרחש מצבי חירום בהקשר של מערכות נעילה שונות, והחברה עושה את כל הדרוש על מנת לספק ללקוחותיה את התמיכה ואת המענה הטובים ביותר.

עם כן, היתרונות שחברת "סופריאור" מעניקה לכל אחד מלקוחותיה:

  • שירות אמין ומקצועי
  • זמינות מסביב לשעון
  • אפשרות לקבל את כל השירותים הבסיסיים והנלווים מבלי לפנות לגורם חיצוני נוסף
  • צוות מומחים שנבחר בקפידה על מנת לתת את השירות האיכותי ביותר ברמה הטכנית והאנושית כאחד.
  • אפשרות הגעה לכל מקום בגוש דן: תל אביב, פתח תקווה, אור יהודה, וכל מה שביניהם.
"סופריאור" – מובילים בתחום המנעולנים!