פורץ דלתות בתל אביב

חייגו עכשיו מכל מקום 072-371-9895

פורץ דלתות בתל אביב

בכל מקרה בו הדלת נטרקת ואנו נותרים בחוץ ללא אפשרות להיכנס לבית או למשרד, ובכל מקרה בו המנעול מסתובב על ריק או צרור המפתחות שלנו אבד, עלינו להזמין במהירות מנעולן מקצועי ואמין. פורץ דלתות תל אביב מציע זמינות גבוהה, 24 שעות ביממה, ומתחייב להגיע לבית הלקוח תוך זמן קצר. הפורץ מגיע עם כל הציוד הנדרש לפריצת המנעול או לפתיחת הדלת, וברשותו ידע רב וניסיון עשיר בפריצת כל סוגי הדלתות, לרבות דלתות רב בריח, דלתות של פלדלת, דלתות מחסנים ועוד.

פורץ דלתות בתל אביב

פורץ דלתות בתל אביב מקצועי

חשוב להדגיש כי רק מנעולן מקצועי יספק ללקוח פתרונות מתקדמים ויעילים, ויבצע את עבודתו במהירות, ביעילות וללא נזקים מיותרים. פורץ מקצועי ישאל כבר בשיחת הטלפון מספר שאלות מקדימות על מנת להגיע לבית הלקוח עם כל הציוד הנדרש לפריצת הדלת ולהחלפת המנעול במידת הצורך. שירותי פריצה מקצועיים כוללים בין היתר התאמת מפתחות מאסטר, פריצת והחלפת מנעלי כל סוגי הדלתות, תיקון מנעולים, תיקון מנגנוני דלתות, החלפת דלתות ופריצת כספות.

כדאי לדעת כי פורץ מקצועי ואמין פועל באישור משטרת ישראל ולכן תפקידו לוודא כי אינכם נעזרים בו לבצע פריצת דלתות שלא לפי החוק, לפיכך הפורץ יבקש לראות תעודת זהות או כל תעודה אחרת לפיה ניתן לזהות את הלקוח.

מתי צריך שירות פריצת דלתות?

יש לזכור כי בכל הדלתות יש מנעולים ומנגנונים מורכבים לנעילה ולהגנה מפני פריצה ופתיחת הדלת בקלות. יש דלתות עם מנעולים יחסית פשוטים שקל לפרוץ באמצעות קידוח הצילינדר ויש דלתות מורכבות יותר הדורשות מיומנות גבוהה בפריצת הדלת כיוון שעבודה לא מקצועית עלולה להסב נזק כבד למנגנוני הבטיחות המותקנים בדלת. לכן, בכל פעם שנותרתם מחוץ לדלת ללא מפתח או אפשרות לפתוח את הדלת, ובכל פעם שהמפתח ממאן לפתוח את הדלת, וכן במקרים בהם המנעול מסתובב על ריק או המפתח נשבר בחור המנעול, עליכם לקרוא לשירות פריצת דלתות הניתן על ידי מנעולן מוסמך ומנוסה. פורץ דלתות בתל אביב מתמחה גם בפריצת דלתות של משרדים, מחסנים, ממ"דים, כספות, דלתות פנים ומנעולי תלי המותקנים על סורגים.

מענה סביב השעון בכל שעות היממה

פורץ דלתות מספק מענה מקצועי ומהיר לאורך כל שעות היממה, מסביב לשעון. לכן, חשוב לשמור את הטלפון הנייד של פורץ הדלתות למקרה הצורך. בכל מקרה ובעיה ניתן ליצור עם הפורץ קשר טלפוני ותוך זמן קצר הוא יגיע אליכם על מנת לפרוץ במיומנות את הדלת ולספק לכם פתרון מקצועי ויעיל על מנת שתוכלו לשוב לשגרת החיים ולהשיב את ההגנה והבטיחות לדיירים ולרכוש.

שירות הוגן, מיומן ואדיב

אנו בסופריאור נעניק לכם שירות הוגן ואדיב, וכל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי, ליחס אישי וחם, לפתרונות מתקדמים ואיכותיים, לעבודה מהירה ולמחירים הוגנים ואטרקטיביים בלבד.