שחזור מפתחות לרכב

חייגו עכשיו מכל מקום 072-371-9895

שחזור מפתחות לרכב

שחזור מפתחות לרכב

מה עושים עם נקלעתם למצב בו המפתח של הרכב נשבר? מפתח זה דבר חזק מאד (הוא בכל זאת די קטן ועשוי ממתכת ופלסטיק) אבל כמו כל הדברים, גם הוא עלול להישבר. לא רק שמפתחות נשברים לפעמים יש להם גם נטייה די מרגיזה להתעקם בצורה כזו שלא מאפשרת את השימוש בהם.

מתי צריך שחזור מפתחות לרכב?

מצבים שהמפתח יכול להישבר כוללים גם בטעות כאשר המפתח נלכד כשהדלת נסגרת בזמן שמחזיקים אותו והיא חותכת אותו לשניים, או בפשטות כשתנועה לא נכונה בסוויץ' יכולה לגרום לכך שחצי מפתח נמצא ביד שלכם בעוד החצי השני נמצא בתוך הסוויץ'.
במידה והמפתח אכן נשבר בתוך הסוויץ' , היום ישנם פתרונות שמאפשרים לנו לא רק לחלץ את שבר המפתח מהסוויץ' אלא גם לקחת אותו ואת החצי השני של המפתח ולשחזר את המפתח מתוכם.

חשוב מאוד לדעת את העובדה הבאה: במידה ואכן מסיבה כלשהי נשבר לכם מפתח הרכב ואין לכם מפתח חלופי, חשוב לנסות ולראות עם כאשר הוא נשבר, נותרו בידיכם חלקי המפתח, כי במקרים רבים, ניתן להעביר אותם למנעולן אשר באמצעות מומחיות שחזור מפתחות לרכב יכול מתוך השברים לייצר מפתח חדש.

מצב נוסף ומעט שונה יכול להיווצר כאשר בעקבות תנועה לא נכונה אנחנו מעקמים את המפתח או גורמים לו להתעוות בצורה כזו שהוא לא נכנס לסוויץ'. חשוב לדעת! גם במידה ואתם מצליחים להכניס את המפתח המעוקם לתוך הסוויץ', אין זה אומר שתוכלו להניע ובכל מקרה, במפתח מודרני ישנם מגוון מנגנונים בתוך המפתח אשר יכולים להיפגע במקרה של שינוי במבנה המפתח, עיקום או שינוי צורה.

זה אומר שגם אם הכנסתם את המפתח העקום בכוח לסוויץ', יתכן ובפעולה הזו, לא רק שפגמתם במבנה ההגנה הפנימי של הסוויץ ו/או מערכת האבטחה של הרכב שלכם, אלא גם שסביר מאוד להניח שהרכב לא יניע שכן רכבים מודרניים משביתים את פעילות המנוע כשהם מזהים ניסיון פעולה בכח על הסוויץ' (ולעיתים רבות יש להם חיישנים ומגנונים לבדיקת פעולה בכח כזו על הסוויץ' שיכולים להיות מופעלים).

מה כולל שחזור המפתח?

כמו שכאשר אתם משכפלים מפתח, אתם נותנים למשכפל המפתח את המקורי, והוא מחזיר לכם את כמות המפתחות שהזמנתם, ניתן לשחזר מתוך חלקי מפתח שהתעקם או שנשבר מפתח חדש שבתורו שוב יכול להיות משוכפל. ככה יכולים להיות לכם כמה עותקים שאתם מעוניינים בהם מהמפתח המקורי.
שחזור מפתח לרכב יכול להיות גם נדרש במידה ואתם לא רוצים להיות תלויים רק במפתח החליפי ויש לכם את פרטי הקוד של המפתח (שאותם במקרים רבים ניתן למצוא בספר ההדרכה שקיבלתם עם הרכב או במסמכים שצורפו לרשיון הרכב).

חשוב לציין כי שחזור מפתח לרכב כולל גם את הרכיבים הנלווים, אשר ברכבים רבים יכולים להיות הקישור של המפתח עם רכיב האזעקה של הרכב, מפתחות אלחוטיים וכדומה. כמו כן, כשמנעולן מקצועי מטפל בשחזור מפתחות לרכב יש לכם אחריות על כך שאתם מקבלים רכיבים תקניים, באיכות רצינית אשר מקשה מאוד את עבודתם של גנבים ופורצים ואיננה מפחיתה מאיכות האבטחה והאזעקה של הרכב אלא להיפך, מחדשת את המפתחות שלכם ומבטיחה שלא תגיעו למצב בו תתקעו בלי מפתח.