שכפול מפתחות לרכב

חייגו עכשיו מכל מקום 072-371-9895

שכפול מפתחות לרכב

קודם כל חשוב שתדעו שהמפתח במכונית המודרנית הוא רכיב האבטחה המרכזי ולכן, במקרים רבים, שכפול המפתח משמעותו גם שכפול רכיבים אלקטרוניים שיכולים להיות כלולים בו (כמו לדוגמא רכיב אימובילייזר או מפתח אלחוטי של היצרן).

שכפול מפתחות לרכב

שכפול מפתחות מתאפשר למעשה לכל סוגי המפתחות גם במידה ויצרן הרכב הנפיק לכם זוג מפתחות ייחודי בעת מסירת הרכב ושאשר חשבתם שאין אפשרות לשכפל אותו בצורה רגילה (כמו לדוגמא מפתחות של יצרניות יוקרה כמו שברולט שנשלפים או ללא צורך במנעול ובאופן אלחוטי).

גם מערכות שונות של מכוניות יוקרה אשר כוללות כפתור התנעה ויחידת זיהוי אלחוטית ניתנות לשכפול אולם ראוי לציין כאן שוב שככל שהרכיב שיצרן הרכב השתמש בו ייחודי יותר ובכמות קטנה יותר, כך הסבירות קטנה יותר למצוא אותו זמין אצל המנעולן ולכן מעט יותר מסובך לדאוג למפתח אחר למנעול מסוג כזה.

יחד עם זאת צריך לציין כי במידה והמדובר במפתחות "מיוחדים" אשר כוללים רכיבים אלקטרוניים יחודיים כאלה, עלות המפתח יכולה להיות יקרה יותר מאשר מפתח רגיל מכיוון שצריך לרכוש את הרכיבים המיוחדים אשר אופינים למפתח כזה. סיבה נוספת ליוקר היחסי של מפתח ייחודי היא העובדה שהם קיימים בכמויות קטנות אצל כל יצרן בנפרד, כך שלא משתלם לחברות בתחום לפתח פתרונות אשר יענו על כמות קטנה יחסית של מפתחות.

מה אני מקבל כשאני עושה שכפול מפתח מקצועי לרכב שלי?

קודם כל אתם מקבלים את כמות המפתחות שהזמנתם, כשחשוב להדגיש, אם כבר טרחתם ופניתם למנעולן מקצועי לשכפול מפתחות לרכב, כדאי שתשאלו את עצמכם בכנות, כמה מפתחות באמת אתם צריכים וקחו בחשבון שבכך תוכלו לפתור לכם בעיות עתידיות (כמו לשכוח מפתח בבית) ולחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף בצעד יחסית מאוד פשוט שאתם בכל מקרה עושים.

שכפול מפתחות רכב מקצועי

שכפול מפתחות רכב לא צריך להיות ענין יקר. ולכן כשאתם חושבים על שכפול המפתחות לרכב תרשו לעצמכם להזמין מספר נוסף של מפתחות אשר יקנה לכם את נוחות להשאיר מפתח בכמה מקומות שונים ולא להיות בבעיה כאשר שכחתם מפתח בבית או שאתם רוצים להשאיר מפתח נוסף לחבר משפחה או מישהו שיגיעו מנקודה אחרת.

למרות שרכיבי המפתחות המודרניים הם ענין מפותח מאוד שדורש התמחות ספציפית על מנת להיות מסוגלים לשכפל באופן מאובטח ומקצועי מפתחות, התהליך כולו איננו עניין יקר ובהתאם למספר המפתחות שתזדקקו להם תקבלו מחיר הוגן, אחראי ומאוזן ודומה לרכיבים אחרים ברמה דומה.

חשוב לציין שרק למנעולן מורשה שיש לו גישה אל מנגנוני הנעילה של כל יצרניות הרכבים המודרניות יכול גם להתאים למפתח שלכם את רכיב האבטחה והקוד שלו הדרושים על מנת שהוא יפתח את הרכב. חשוב לדעת! לא כל מפתח שמתאים יניע לכם את הרכב מכיוון שהמפתחות המודרניים דורשים היום פרט למפתח עצמו את הקוד אשר משייך אותו ייחודית אל הרכב והוא מוטבע בו על ידי יצרנית הרכב.

יצרניות הרכב משתפות פעולה עם מנעולנים מקצועיים כך שאין שום בעיה להטביע את קוד השיוך הייחודי במפתח ואת הפרטים לכך ניתן להשיג מתוך מפתח אחר אותו אנו משכפלים או לקבל אותם מיצרן הרכב מתוך מסמכי הרכב והפרטים שהם מספקים לכם כשאתם מקבלים רכב חדש.