חייגו עכשיו מכל מקום 072-371-9895

שכפול מפתחות רכב בתל אביב

שיכפול מפתחות רכב בתל אביבזקוקים לשירות שכפול מפתחות רכב בתל אביב? צוות המומחים שלנו יכולים לשכפל עבורכם מפתחות רכב חלופיים עבור כל השנים, היצרנים והדגמים. אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה,  7 ימים בשבוע.

עם שירות שכפול המפתחות שלנו אנו יכולים לשכפל עבורכם את מפתחות הרכב במהירות ויעילות רבה. צוות המנעולנים שלנו יכולים לפגוש אתכם בכל מקום שאתם נמצאים בו ולשכפל את מפתחות הרכב שלכם בו במקום. הטכנאים שלנו מאומנים ומיומנים היטב בכדי לבצע שכפול מפתחות עבור כל סוגי הרכבים תוך התחייבות לעבודה ברמה הגבוהה ביותר.

יש לנו ותק, ניסיון ואמינות רבים בשוק – עם צוות המנעולנים המורשה והמוסמך שלנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו שירות אמין ומקצועי בעלות אטרקטיבית ביותר

 

שכפול מפתחות עם אימבולייזר

בעת שכפול מפתחות הרכב, יש להתחשב במערכת ההנעה של הרכב שברשותנו, דהיינו, האם היא כוללת אימובילייזר אשר מנטרל את מערכת ההזרקה של הדלק ובכך למעשה מונע ממנוע הרכב לפעול. מערכת האימובילייזר משמשת כמערכת הביטחון העיקרית של הרכב והותקנה בכלי רכב חדשים החל משנות ה-90 בכדי  למנוע  את גניבת הרכב. נטרול משבת ההנעה נעשה באמצעות סיבוב המפתח וזיהוי קוד המפתח המוטבע על שבב. שבב זה מותקן על גבי המפתח עצמו או גבי השלט שמצורף אליו.

תהליך שכפול מפתחות רכב הכולל אימובילייזר אינו ניתן לביצוע ללא מכשור מתאים שמסוגל לקרוא את הקוד ולנטרלו ממפתח שאינו נמצא. אנו בחברת סופריאור משתמשים בציוד המתקדם והאיכותי ביותר אשר מאפשר לנו לשכפל גם מפתחות רכב הכוללים אימובילייזר.

צוות מנעולנים מקצועי ומורשה

שכפול מפתחות הינו תהליך אשר צריך להתבצע על ידי איש מקצוע מיומן על מנת להבטיח שהמפתח יהיה תקין להתנעת הרכב שלכם. שירות שכפול מפתחות בתל אביב שאנו מציעים שלנו אינו רק חסכוני ומבוצע במהירות האפשרית אלא גם אנו מתחייבים כי הוא ייעשה רק באמצעות מנעולן מקצועי ומורשה אשר יוכל לבצע את העבודה באיכות ללא פשרות.

שכפול מפתחות רכב בתל אביב – 24 שעות ביממה

נגישות גבוהה עבור לקוחותינו הינה חשובה ביותר עבורנו. צוות המנעולנים המומחים שלנו זמין עבורכם 24 שעות ביממה לאורך כל ימות השבוע בכדי לספק מענה מידי לכל צרכיכם. אנו מציעים שכפול מפתחות רכב בתל אביב לכל דגמי וסוגי הרכבים, בכל עת ובמחירים ההוגנים ביותר.

מטרתנו כחברה היא לבנות יחסים המבוססים על מוצרים איכותיים, תקשורת מעולה, תמחור הוגן ולספק ללקוחותינו את השירות הטוב והאיכותי ביותר.

זקוקים לשירות שכפול מפתחות בתל אביב? צרו עמנו קשר עוד היום.