מנעולים חכמים לדלת

בתקופה האחרונה נצפתה בישראל נטייה גוברת להתקנת מנעולים חכמים לדלת. במאמר זה ריכזנו עבורכם את כל הפרטים הדרושים שאתם צריכים להיות מודעים אליהם לגבי המנעול החכם. 

article

מהו מנעול חכם?

מנעולים חכמים  לדלת מצוידים בטכנולוגיה מודרנית לנעילה ופתיחת הדלת ללא מפתח כמו קודן אלקטרוני, טביעות אצבע, שלט בלוטוס או אפליקציה. ברוב המקרים, המנעול החכם ישלב טכנולוגיות שונות, ולא יהיה בנוי על אחת בלבד.

בארצנו הקטנה, ישנם מספר רב של חברות המייצרות או מייצאות מנעולים חכמים כולל ENTR של מולטילוק, eLock מבית רב בריח, Lockapp, locks8200 ועוד רבים. לרובם יש את הקודן האלקטרוני, יחד עם טכנולוגיה מודרנית אחרת ,וסט מפתחות רזרביים.

היתרונות והחסרונות של מנעולים חכמים לדלת

יתרונות

הנוחות – זו כנראה הסיבה העיקרית שהמנעול החכם הראשון הופיע בעולם. כאשר תתקינו את המנעול החכם, תוכל "לזרוק את המפתחות לים" פשוטו כמשמעו, ולבטל כל דאגה שאחד מבני משפחתכם עלול להיסגר מחוץ לביתכם בשעות מוזרות.

בקרת כניסה – לחלק מהמנעולים החכמים יש טכנולוגיה נוספת המסייעת לנטר מי נכנס ויוצא מהבית שלכם כמו למשל: ניתן לקבוע באמצעות האפליקציה מסגרות זמן ספציפיות למי שחייב להיות בבית בשעה מדויקת, כגון צוות ניקיון או טכנאים. כמו כן, האפליקציה תעקוב אחר כל כניסה ויציאה מהבית, ורישום אישי.

שלט רחוק – תכונה נוספת במנעולים חכמים מסוימים מאפשרת לדלתות להיפתח מרחוק לא משנה היכן אתם נמצאים 

נעילה אוטומטית – חלק מהמנעולים  החכמים מגיעים עם פונקציה שימושית מאוד שהיא נעילה אוטומטית של הבריחים לאחר סגירת הדלת על מנת להבטיח שלעולם לא יהיה תרחיש שמישהו ישכח לנעול את הדלת.

article

חסרונות

עלות- המחיר הוא החיסרון הגדול ביותר בשימוש במנעול חכם. מנעול חכם הכולל התקנה עולה כ-2,000 ₪.

סוללות – רוב המנעולים החכמים פועלים על סוללות, מה שאומר…שיש להחליף אותם באופן קבוע.

הגנה מפני פריצות – זה אמיתי שרוב המנעולים החכמים משתמשים בצילינדר MT5. זהו צילינדר שקשה מאוד לפרוץ, אולם אם מה שאתם מחפשים זה יותר אבטחה מפני פריצות, אז אתם צריכים לחשוב על התקנת מנעול כספת.

שבב אלקטרוני או שלט בלוטוס – טכנולוגיות אלו אולי נשמעות מרשימות אבל חשוב לזכור שבסופו של יום שכאשר המנעול החכם שלכם יכול להיפתח רק באמצעות שבב או שלט, המנעול החכם שלכם נפתח רק בעזרת שלט או שבב, יתרון הנוחיות הוא מזערי – חלקים אלה הם ממש כמו מפתח ששיש לזכור לקחת ולא לאבד.

ticon
מאמרים אחרונים
article-3
סיוע בכל עת

עקרון מנחה חשוב נוסף שלנו הוא הענקת תמיכה וסיוע בכל עת: גם בלילה, בסופי שבוע, בשבתות ובחגים. לפיכך, חברת "סופריאור" מעניקה ללקוחותיה גב מלא לכל אורך הדרך, יחד עם האפשרות לבצע את כל העבודות הקשורות למנעולים בבית וברכב במקום אחד.

חייגו עכשיו
(072) 371-9895

חייגו עכשיו מכל מקום
(072) 371-9895