החלפת מנעולים

מה עושים כשצריך להחליף מנעולים באופן מיידי בעקבות מעבר דירה או בית או בעקבות עזיבתו של בן זוג שאיננו מעוניינים שיחזור ורוצים את הביטחון של החלפת המנעולים בבית?

ticon

החלפת מנעולים עם מנעולן מורשה

במקרה הזה הדבר הכי טוב שאפשר לעשות, הוא ליצור קשר עם מנעולן מורשה ומקצועי אשר עובד בשיתוף עם משטרת ישראל ויכול לטפל בהחלפת כל המנעולים בבית. דרך אגב, אנשים רבים לא יודעים זאת אבל המנעולן יכול להמליץ לכם גם צילינדרים שמתאימים לדלתות ולמצוא לכם את המנעולים המתאימים לדלתות בכל הבית.

יחד עם זאת, יש אנשים שמעדיפים תמיד לרכוש בעצמם את המוצרים שבהם הם משתמשים בבית ולכן מנעולן מקצועי יוכל תמיד להתקין את הצילינדר והמנעול שרכשתם בחנויות עשה זאת בעצמך.

ticon

איך לזרז החלפת מנעולים?

עם נקלעת למצב בו אתה צריך להחליף מנעולים, אתה וודאי שואל את עצמך את השאלה, מה אפשר לעשות כדי לזרז החלפת מנעולים? להלן טיפ עבורך- אם יש לכם כבר דגם מסוים של מנעולים או שאתם מכירים סוג של צילינדרים בו השתמשתם בעבר ויודעים כיצד ניתן להשיג אותם, תגידו זאת למנעולן והוא יוכל לעזור לכם לחסוך זמן וכסף.

ticon

מה צריך לברר לפני שמחליפים מנעולים?

הדבר החשוב ביותר זה קודם כל לברר למי יש מפתח כדי להכין עבורו מפתח חדש. במיוחד כשעושים החלפת מנעולים כוללת בבית אשר בתוכה החלפת מנעול למספר דלתות, חשוב להבין מראש כמה עותקים של מפתחות שונים המנעולן צריך לדאוג שיגיעו אליכם מכיוון שעדיף לדאוג לכך בעת החלפת המנעולים במקום שוב לגשת ולשכפל מפתחות בעתיד.

ticon

מה כולל התהליך של החלפת מנעולים?

קודם כל ולפני כל דבר אחר, מכיוון שאנחנו רוצים לעשות שימוש בדלתות הבית ופשוט להחליף בהם את המנעולים / צילינדרים, מנעולן מקצועי ידע כיצד לפרק את יחידת הנעילה בדלת באופן שלא יפגע בדלת ולא ישאיר שום סימן. בדרך זו אנחנו קודם כל דואגים לפירוק של המנעולים הישנים ומסירים אותם מבלי לעשות שום סימן בדלת, ולאחר מכן, במידה ואין צורך לעשות שינויים בדלת כדי שתתאים לצילינדר החדש, אנחנו מתקינים אותו ויכולים לפתוח את הדלת עם המפתח החדש.

ticon

למי לפנות כדי להחליף מנעולים?

חשוב לזכור ולהבין, האדם אשר מכין עבורכם את המנעולים והמפתחות בבית, הוא מישהו אשר אתם צריכים לסמוך עליו, שידע להחזיק בפרטי המפתח שלכם בביטחון הנדרש ושיעשה בהם אך ורק שימוש נאות. מישהו כזה יהיה גם באישור משטרת ישראל.מנעולן מקצועי ומורשה, שביצע בעבר החלפת מנעולים יכול מתוך הניסיון שלו גם להמליץ לכם מהו הצילינדר שמתאים במיוחד עבור דלת הבית שלכם, שיכולה להיות בעל מבנה ייחודי או בצורה שדורשת פתרון נעילה מסוים.

קחו בחשבון שתמיד תוכלו לאחר מכן לשכפל את מפתחות הבית ועצם העובדה שהתקנתם מנעולים חדשים רק מגדילה את הביטחון האישי של תושבי הבית עם הבונוס הנוסף של מפתחות נוספים אשר יכולים להיות שימושיים ביותר במידה וישנם חברי משפחה חדשים או חברים שרוצים להשאיר אצלם מפתח.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
locksmith-services
החלפת מנעולים עם צוות המומחים שלנו

אנו בסופריאור מציעים שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה לאורך כל ימות השבוע. צרו עמנו קשר עוד היום לשירות מוסמך, מקצועי ואמין.

צרו קשר

כאשר אתם זקוקים למנעולן, אין צורך לחפש עזרה בשום מקום אחר. כל המנעולנים שלנו הינם בעלי רישיון ומוסמכים, כך שתוכלו לסמוך עליהם שהם יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש להם את ההכשרה והמומחיות הדרושים לפתרון כל בעיות המנעולנות שלכם וזאת באמצעות הכלים והחומרים הטובים ביותר. למידע נוסף על שירותי המנעולנות שלנו, אל תהססו להתקשר אלינו עוד היום

חייגו עכשיו
(072) 371-9895