החלפת מנעול לדלת עץ

מעוניינים בהחלפת מנעול לדלת עץ? אנו כאן בשבילכם!

ticon

מה ייחודי בהחלפת מנעולים לדלת מעץ?

בהקשר של תחום המנעולנות דלתות עץ הן דלתות רגישות שאינן דורשות מנעולים מיוחדים. עם זאת, ישנם כמה התאמות אשר נודגעות לסוג הדלת וכל כך נסביר בהרחבה:

דלתות לכניסות עשויות עץ – כשמדובר בדלתות כניסה מעץ, לרוב מדובר בדלתות גדולות ומרשימות הדורשות מנעול להתאמה. המנעול הפופולרי ביותר לדלתות ראשיות ולבעלי דלתות עץ במיוחד הוא מנעול הצילינדר המציע מגוון מנעולים, כולל אלו המספקים רמת אבטחה גבוהה ומתוחכמת. סוג אחר של מנעול נפוץ הוא המנעול הנסתר שכשמו כן הוא בעל יתרון אסתטי בכך שהוא "נסתר" מהעין.

דלתות פנים בתוך הבית- מדובר על דלתות כניסה לחדרי שירותים, חדרים ועוד רבים, וכן דלתות הנמצאות בחדרי מלונות. עבור דלתות אלו, מנעולים עם לשון הם הנורמה או מנעול המצויד בכרטיסים חכמים בכל הנוגע לדלת המלון. אם זו לא דלת ראשית, המנעול בדרך כלל יהיה בסיסי יותר.

אם אתם מחפשים החלפת מנעול לדלת עץ, אתם חייבים להיות מודעים לתפקוד של הדלת בתוך הבית והיכן היא ממוקמת. זה יידון בפסקאות הבאות.

ticon

החלפת מנעול לדלתות עץ - כיצד תבחרו את המנעול הרצוי לדלת הכניסה שלכם?

באופן כללי בחירת המנעול חייבת לקחת בחשבון פרמטרים מרכזיים שונים:

המנעול צריך להיות פשוט לתפעול. אתם צריכים לזכור שיש הבחנה חשובה בין מנגנון המנעול כולו להין החלק שאליו למעשה נכנס המפתח - למשל הצילינדר. אותו החלק הפנימי של המנעול יהיה גם זה שתצטרכו להחליף כל כמה שנים, לכן חשוב לקחת זאת בחשבון בעת בחירת המנעול המתאים עבורכם.

מנגנון מנעול עם בקרה: אלו מנעולים הנחשבים למתקדמים מאוד ומציעים מגוון דרכים לעצירת פריצות כולל כרטיס חכם שנוצר כדי למנוע כפילויות של המפתח, עד לצילינדר עם רמת הבטיחות האיכותית ביותרהייעודי למניעת פריצות שקטות. פריצות שקטות אינן כוללות פריצת מנעולים או פגיעה בהם, אלא שימוש בשיטות שונות של המנעול "להידמות" למפתח המקורי לפתיחת הדלת ללא קושי. כל מנעול וצילינדר מגיעים עם רמת אבטחה אינהרנטית. מומלץ להיוועץ עם מנעולן מקצועי בנושא.

מנעולים לדלתות פנים ודלת כניסה שיכולים לעמוד בדרישות של בני המשפחה. במשקי בית מסוימים גרים קשישים או ילדים, או כל אדם אחר הזקוק להתאמת המנעול. התאמת המנעול עשויה להיות כרוכה בפונקציות פשוטות, החל ממנעול בעל מפתחות קבועים הנמצאים בתוך הדלת, או דלת המצוידת במנעול אוטומטי, כלומר לא ניתן לפתוח אותה מבחוץ ללא מפתחות.

ticon

עם מי כדאי לדבר על החלפת מנעול לדלת מעץ?

אם אתם מחפשים לבחור מנעול חדש לגמרי לדלת עץ, לא משנה אם זו דלת חדשה לגמרי או פשוט החלפה של אלמנט מסוים במנגנון הדלת שכבר התקנתם. אנו ממליצים תמיד לדבר עם מנעולן מקצועי המסוגל להמליץ על חברות מוכרות וכן מנעולים שנועדו להתאים לדלת שלכם ובאופן כללי יותר להסביר לכם על בעיות הקשורות לאבטחה..

מנעולן מומחה ומקצועי, יכול לזהות אילו מנעולים הכי מתאימים לשמור על בטיחות בני המשפחה שלכם ברמה הגבוהה ביותר ויוכל להסביר לכם את היתרונות והחסרונות של כל מנעול, ויעזור לכם בסופו של דבר לחסוך זמן וכסף.

ticon-34
מה העלות להחלפת מנעול בדלת מעץ?

עלות החלפת מנעול לדלת עץ אינה זהה ויכולה להשתנות בהתאם לסוג המנעול שאתם מחפש וכן סוג הדלת שלכם.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
החלפת מנעול לדלת עץ
צרו קשר

הצוות שלנו סופריאור מתמחה בשירות החלפת מנעול לדלת עץ ויישמח לעמוד לשירותכם במקצועיות ללא פשרות. אצלינו תוכלו ליהנותמ שירות מהיר ומקצועי שיבטיח לכם התאמה מדוייקת של גודל המנעול, הרכבה מקצועית ומנעול איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן.

חייגו עכשיו
(072) 371-9895