החלפת מנעול לדלת פנים

מחפשים החלפת מנעול לדלת פנים ? אתם במקום הנכון! כאשר מחפשים החלפת מנעול לדלת פנים זהו חשוב לדעת באיזה מנעול מדובר, ומהי הסיבה של ההחלפה.

המנעול בדלת הזכוכית שלכם עושה בעיות? רוצים לפתור את הצרות האלו אחת ולתמיד? החלפת מנעול לדלת פנים, נועד לסייע לכם לעשות עם זה. בעזרת צוות מיומן ומנוסה, שירות 24/7, כלים מקצועיים וידע – אנחנו כאן כדי לפתור לכם את הבעיה.

החלפת מנעול לדלת פנים מקצועית ובטיחותית.

 ניסיון רב שנים בתחום.

שירות מקיף ומקצועי.

 מתמחים בהחלפת מנעול לדלת פנים.

 ביצוע העבודה מא' ועד ת' ללא תקלות.

 הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

ticon

סוגי מנעולים לדלתות פנים:

עומדים לבצע החלפת מנעול לדלת פנים? ישנם מספר מנעולים נפוצים לדלתות פנים, הנה הם והסבר קצר על כך אחד מהם:

מנעול אפס - מנעול סטנדרטי לחלוטין. זהו המפתח הרגיל אשר פותח כל דלת עם אותו המנעול, שכיח במבני מגורים ישנים.

מנעול מגנטי - הסטנדרט החדש. המנעול המגנטי כולל לשונית אחת ולא 2. הנעילה למעשה מפעילה את המגנט והדלת לא יכולה להיפתח. השוני המרכזי הוא שאין לשונית קפיצית ואין לשונית ברזל נוספת. כך שיש פחות תקלות.

מנעול חבוי - המנעול שהחליף את מנעול האפס ונמצא כעת במרבית דלתות הפנים עם המנעול המגנטי יחדיו.

ticon

החלפת מנעול לדלת פנים -מהו הזמן הטוב ביותר להחלפת מנעול?

לשונית שבורה - לשונית הדלת היא אינה חלק שניתן לתקן או להחליף. אם הלשונית נשברה, עקומה או שהיא כפופה, עליכם להחליף את כל המנעול.

המפתח לא מסתובב- אם המפתח אינו מסתובב רק באחד הצדדים, ייתכן שהבעיה היא בצילינדר. עם זאת, כאשר הוא לא מסתובב לשני הכיוונים, סביר להניח שהבעיה היא במנעול ויש והחליפו.

דלת שנתקעה - אחד מהתרחישים הכי שכיחים לדלתות עם מנעול מגנטי. עם הדלת נתקעה ואין שום אפשרות לפתוח אותה, ייתכן שהמנעול פגום ותצטרכו להחליף אותו.

ידית שנפלה - הסימן הזה רלוונטי לכל הדלתות המגיעות עם מפתח אפס. מכיוון שהידית תלויה במנגנון, אם היא נפולה, אין מנוס מאשר להחליף את המנעול כולו.

ticon

החלפת מנעול לדלת פנים

מלבד מהסיבות שציינו מעלה, יש עוד שתי סיבות בהם תצטרכו החלפת מנעול לדלת פנים: אם אתם מחפשים לשנות את סוג המנעול (ממכני למגנטי) או אם אתם מחפשים לשנות את שיטת הנעילה (מפתח 0, תפוס פנוי, מנעול צילינדר).

1- החלפת סוג המנעול בדלת פנים

מנעולים לדלת פנים מחולקים לשני סוגי מנעולים: מנעול 101 - מנעול מכאני ותיק, ומנעול מגנטי - מנעול חדש יחסית שמאפשר נעילה שקטה יותר של הדלת. אם חשקה נפשכם לעבור ממנגנון מכאני למגנטי, תצטרכו להחליף את המנעול.

2- ,החלפת אופן הנעילה בדלת פנים

מנעול 101 ומנעול מגנטי מסוגלים לתפקד בשלוש דרכים שונות של נעילה, אולם ניתן להתאים כל מנעול רק לשיטת נעילה ספציפית. אם אתם רוצים לעבור לדרך אחרת של נעילה, אבל לא לשנות את סוג המנעול, תצטרכו להחליף את כל המנעול. האפשרויות הן:

מנעול ללא מפתח - השיטה המסורתית. בתרחיש זה למנעול אין מפתח מובהק, אלא המפתח הוא "מפתח אוניברסלי", כזה המתאים לכל הדלתות שיש להן מנעול מסוג זה. זה מאוד פשוט לפתוח את הדלת במידת הצורך.

מנעול "תפוס פנוי" - כשמו כן הוא, המנעול שמכריז בגאווה אם יש מישהו בחדר. לרוב, הוא משמש לנעילת שירותים כמו גם דלתות מקלחת. זהו מנעול סמלי מכיוון שהוא מופעל בסיבוב אחד בלבד. אם המנעול נתקע או אינו מסתובב כהלכה, הגיע הזמן להחליף אותו.

מנעול צילינדר - כך ניתן לנעול את דלת הפנים בעזרת מפתח ייחודי, בדיוק כמו דלת הכניסה.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
החלפת מנעול לדלת פנים
החלפת מנעול לדלתות פנים עם סופריאור

אם אתם מחפשים שירותי מנעולנות מהמעלה הראשונה, יש רק שם אחד שאתם צריכים לזכור – סופריאור צוות המנעולנים שלנו מתמחים בכל סוגי המנעולים והדלתות על שלל המותגים שלהם.

צרו קשר

אנו נפתור עבורכם כל תקלה, ואנו זמינים 24/7! אצלנו תקבלו מענה מהיר ומקצועי. מחירים הוגנים

חייגו עכשיו
(072) 371-9895