החלפת מנעול רב בריח בתל אביב

החלפת מנעול רב בריח בתל אביב  הוא אחד השירותים הנפוצים שלנו. זה חיוני להבטיח את הבטיחות וההגנה של הרכוש והנכסים שלכם. בין אם איבדתם את המפתחות, חוויתם פריצה או סתם אתם רוצים לשדרג את המנעולים, שירות החלפת מנעולי רב בריח שלנו הוא הפתרון האידיאלי.

אנו מבינים את החשיבות של ביטחון ושקט נפשי. אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות החלפת מנעולים אשר נועדו לענות על הצרכים הספציפיים של כל לקוח. אנו משתמשים בטכנולוגיה ובציוד העדכניים ביותר על מנת לספק שירותים מהירים ויעילים, מבלי להתפשר על איכות או אבטחה.

צוות המנעולנים המנוסים שלנו מחויב לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו. אנחנו זמינים 24/7, אז אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאנחנו נהיה שם בשבילכם בכל פעם שתצטרכו אותנו.

ticon

מה זה מנעול רב בריח?

רב בריח הוא מנגנון נעילה רב זרועי (5-7 בריחים) מיועד להתקנה בדלתות פלדלת בלבד, ולא ניתן להתקינו בדלתות עץ או ברזל פשוטות. המנגנון מעגן את הדלת למשקופים ולרצפה בעזרת מוטות נעילה מרובים אשר יוצאים מכל כיווני הדלת: למעלה, למטה וגם בצד האחורי של הדלת ומכאן שמו רב בריח. ריבוי הבריחים הוא הגורם לרב בריח להיחשב מנעול אמין במיוחד אשר מאפשר לנו לישון בראש שקט.

גם דלתות שריונית חסם (סוג נפוץ אחר של דלתות כניסה מפלדה) מכילות מנעול רב בריח מסוג אחר, המתבטא בין היתר במחירו ובאופן התיקון שלו.

ticon

החלפת מנעול רב בריח - מתי ?

מאחר והמנגנון של הרב בריח סגור הרמטית. לא ניתן לפתוח את המנגנון כדי לתקן את רכיב נקודתי ואנו צריכים להחליף את כל המנעול.

הנה כמה תקלות שיכולות לסמן לנו שהמנעול עשה את שלו ויש להחליפו:

לשונית תקועה: אם אתם מוצאים את עצמכם נאבקים בדלת כדי לנעול או לפתוח אותה, ייתכן שהבעיה בלשונית הדלת.

בשל חילופי עונות, התכווצות בחורף והתרחבות בקיץ, הלשונית נתפסת או נתקעת, מה שמקשה על הלשונית לצאת ולהיכנס לתוך המשקוף.

דבר ראשון אפשר לנסות לשמן את הדלת. אם שימנתם והבעיה לא נפתרה, אין ברירה ויש לקרוא למנעולן כי צריך להחליף את כל המנגנון.

המפתח לא מסתובב: לפעמים המפתח לא מסתובב בדלת בגלל בעיה בצילינדר או בעיה במנעול עצמו. כדי לבדוק מאיפה נובעת הבעיה יש לבדוק אם המפתח לא מסתובב רק מצד אחד של הדלת ואז הבעיה נובעת מהצילינדר או לחילופין המפתח לא מסתובב במנעול מבפנים ומבחוץ ואז הבעיה במנעול. כאשר התקלה בצילינדר, מומלץ להחליפו את כל המנעול ולא לנסות לתקן אותו, מכיוון שתקלות בצילינדר בדרך כלל מרמזות על קיצו של המנעול.

ידית דלת נפולה: גם במקרה זה התקלה יכולה לנבוע מאחת משתי בעיות: בעיה בידית עצמה או תקלה במנעול. אם בעת פתיחת הדלת הידית יוצאת מהמקום ונשארת בידכם, הבעיה בידית ותוכלו לנסות לחזק אותה תחילה באמצעות מברג אלן, אך אם המברג לא סייע בתיקון, ניאלץ להחליף את הידית.

זקוקים לשירות רב בריח החלפת מנעול? אנו כאן למענכם 24 שעות ביממה עם שירות מהיר ומקצועי.

ticon

איך מחליפים מנעול לדלת רב בריח?

אם אתם צריכים לפרוץ את הדלת לפני ההחלפה, בין אם בגלל ניסיון פריצה ששבר את המנעול או מפתח שאבד, יש שתי שיטות עיקריות שיש לקחת בחשבון: קדיחה ודגדוג.

דגדוג היא שיטה עדינה בה המנעולן משתמש באמצעות מכשירים מיוחדים כדי לדמות את פעולת המפתח, לפצח את המנגנון ולפתוח את הדלת. קדיחה היא אופציה פחות רצויה, שכן היא שוברת את המנעול ומאלצת החלפת צילינדר. עם זאת, בשל מורכבות המנעול, דגדוג לא תמיד יעבוד, והמנגנון עשוי לדרוש כוח גס כדי לפרוץ ולפתוח את הדלת, מה שמחייב החלפת מנעול.

ticon

כך תשמרו על המנעול שלכם

הטיפים שלהלן יעזרו לכם להנות ממנעול איכותי שאינו מתקלקל בקלות ולאורך זמן:

טיפ ראשון חול: באם חזרתם מהים או סתם מטיול מלא אבק שטפו את המפתח לפני שאתם פותחים את הבית איתו. אל חשש, המפתח עשוי אף הוא מפלדת אל-חלד, ומים לא יפגעו בו.

טיפ שני ניקיון: בדלתות רב בריח ישנות הבריח נכנס לתוך שקע ברצפה. ושקע זה נוטה לצבור לכלוך ואבק, מה שגורם לדלת להתקע בעת נעילה. במידה ויש לכם דלת כזו, המלצתנו החמה הינה לנקות את השקע באמצעות שואב האבק.

טיפ שלישי שימון: אחת לחצי שנה אנו ממליצים לשמן את כל החלקים בדלת - הלשונית, הצירים, הידיות והבריחים באמצעות ספריי DW40. את הצילינדר מומלץ לשמן רק כאשר אתם מרגישים שיש קושי עם הכנסת והוצאת המפתח מאחר שהשימון עלול לגרום להצטברות של חלקיקי אבק ולכלוך בצילינדר ובשל כך לתקיעתו עד להחלפה.

ticon-34
החלפת מנעול רב בריח בתל אביב - שירות אמין, מקצועי ומהיר

זקוקים לשירות החלפת מנעול רב בריח בתל אביב? אנו נגיע אליכם בזריזות ונבצע את העבודה בצורה נקייה, מהירה ומקצועית. צוות המנעולנים שלנו הינם בעלי ידע וניסיון רבים ואנו נספק לכם שירות איכותי ללא פשרות.

ticon
החלפת מנעול לדלת רב בריח מחיר

החלפת מנעול רב בריח איננה חייב להיות יקרה, אולם עליכם לדעת כי כאשר מתבצעת החלפת מנעול לדלת רב בריח מחיר יכול להיות מושפע ממספר גורמים. כך למשל- סוג התיקון, סוג המנעול הספציפי אשר מתאים לדלת ועוד. בנוסף, לעתים החלפת צילינדר רב בריח מסוג ישן תהיה אף היא מעט יקרה יותר מכיוון שהמנגנונים הישנים מורכבים יותר, ודורשים זמן עבודה רב יותר. החלפת הצילינדר בדלת מסוג רב בריח אמורה לעלות בין 200 ל-400 שקלים.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
החלפת מנעול רב בריח בתל אביב
צרו קשר

כאשר אתם זקוקים לשירות החלפת מנעול רב בריח בתל אביב אין צורך לחפש עזרה בשום מקום אחר. כל המנעולנים שלנו הינם בעלי רישיון ומוסמכים, כך שתוכלו לסמוך עליהם שהם יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש להם את ההכשרה והמומחיות הדרושים לפתרון כל בעיות המנעולנות שלכם וזאת באמצעות הכלים והחומרים הטובים ביותר. למידע נוסף על שירותי המנעולנות שלנו בתל אביב, אל תהססו להתקשר אלינו עוד היום עבור שירות החלפת מנעול לדלת רב בריח מהטובים ביותר.

חייגו עכשיו
(072) 371-9895