החלפת צילינדר בתל אביב

החלפת צילינדר בתל אביב עם שירות מהיר, אמין ואפקטיבי, שיאפשר לכם לחזור לשגרת חייכם במהירות האפשרית. באישור משטרת ישראל.

מה זה צילינדר?

הצילינדר הוא הרכיב במנגנון הדלת אליו אנו מכניסים את המפתח. ברגע שהמפתח נכנס לצילינדר ומסתובב הוא מפעיל את גלגל השיניים אשר מסובב את הבריחים הנמצאים במנגנון הדלת. ,הצילינדר בנוי עם חריצים שתוכננו במיוחד כדי להתאים את הפינים על המפתח. ישנם סוגים רבים של צילינדרים הפועלים באופן דומה. בצורה זהה, אבל שונים בכמות האבטחה שהם מציעים, וכתוצאה מכך, במחיר שלהם.

למה אנחנו צריכים בכלל צילינדר?

הצילינדר הוא בעצם לב מנעול הדלת שלכם והוא גורם להפעלתו של המנעול החבוי / החיצוני בגוף הדלת בעת הפתיחה עם המפתח שלכם. היתרון הגדול של הצלינדר הינו הוא הפרדת המנגנון הפיזי של הנעילה- המנעול, מהחלק אשר מופעל על ידי המפתח, הצילינדר. באופן זה, אפשר להחליף מפתחות בזול ובקלות יחסית.

מתי צריך להחליף צילינדר?

המפתח לא נכנס או אינו מסתובב בקלות
המפתח לרוב מלא בחול, אבק או לכלוך. כאשר אתם מכניסים אותו לצילינדר, כל אלה נכנסים לתוכו וגורמים לחסימת החריצים. שימון הצילינדר יכול לעזור, אבל כשהבעיה חוזרת על עצמה, אין מוצא וצריך להחליף את הצילינדר המפתח נשבר בתוך הצילינדר - הכנסתם את המפתח ובטעות הוא נשבר בתוך הצילינדר? האפשרות היחידה היא שתצטרכו לתקן את הצילינדר השבור.

החלפת צילינדר לפני מעבר לבית חדש
אם קניתם דירה יד שנייה, או קניתם דירה מקבלן כדאי להחליף צילינדר לפני הכניסה לנכס. גם אם הדייר הקודם או הקבלן נותנים לכם מפתחות , אף פעם לא ניתן לדעת אם ישנו מפתח גם למישהו אחר.

איבוד מפתחות
אם איבדתם את המפתחות שלכם ואתם רוצים להבטיח את בטיחותכם המלאה, החלפת צילינדר היא האופציה הטובה ביותר.

image-11
סוגי צילינדררים

צילינדר רים (RIM)
צילינדר רים הוא צילינדר למנעולים עליוניים. זהו צילינדר עגול עם "זנב" לשונית נעילה. הוא מותקן בדרך כלל על פני הדלת פשוט על ידי אבטחתו באמצעות שני ברגים למנעול חיצוני בצד הפנימי של הדלת. לאחר התקנת המנעול, גוף המנעול נשאר גלוי. מבחינת הבריח, הוא כולל בדרך כלל בריח הזזת קפיץ או בריח נעילה.

צילינדר מורטיס (Mortise)
למרות שמנעול צילינדר מורטיס נראה כמו מנעול צילינדר רים, הם שונים לחלוטין בהיבטים שונים. הצילינדר עגול ומתברג וקיים באורכים שונים ועם לשונית נעילה שונה על פי החברה שייצרה את המנעול. לצילינדר מורטיס יש צדדים חיצוניים עם הברגה, בעוד שלצילינדרי רים יש ברגים.

מבחינת גופי מנעול, מנעולי צילינדר מורטיס מותקנים בתוך הדלת כך שלא ניתן לראותם בקלות. למנעולי צילינדר רים לעומת זאת, יש גופי מנעול גלויים מכיוון שהם ממוקמים מחוץ לדלת.

צילינדר פרופיל אירופאי
זהו צילינדר סטנדרטי ופופולרי ביותר בישראל ובאירופה. צילינדר זה מתאים לרוב סוגי דלתות העץ ודלתות הברזל בארץ וניתן להרכיבו בפשטות ובקלות.

צילינדר אובאלי
צלינדר בצורה אליפטית. צילינדר אובאלי מתאים למנעולים צרים ומנעולי הזזה צרים. צילינדר אובאלי דק יותר מצילינדר פרופיל ארופאי ועל כן מתאים למנעולים שנכנסים למקומות צרים.

החלפת צילינדר מקצועית

התקנת צילינדר באופן מקצועי היא זו שתבטיח כי ביתכם שמור ומוגן מפריצות. יש באפשרותכם לנסות ולהחליף לבדכם את הצילינדר. עם זאת, אם אתם לא מנוסים ולא יודעים במדוייק כיצד להחליף צילינדרים, שאם לא יודעים בדיוק כיצד לבצע אותן, אתם עלולים לגרום נזק למנעול. החלפת הצילינדר דורשת שימוש בציוד מקצועי , אחרת זה עשוילפגוע ברמת הבטיחות של מנגנון הנעילה. הדרך היעילה והבטוחה להחלפת צילינדר היא להזמין מנעולן מקצועי, המתמחה ומיומן בכך. החלפת צילינדר בדלת מותרת למנעולן מורשה, אשר יש בידו אישור ממשטרת ישראל.

החלפת צילינדר בתל אביב

מנעול הדלת שלכם נשבר? עברתם לבית חדש? המפתח נתקע לכם בתוך המנעול? עם חברת סופריאור, החלפת צילינדר בתל אביב נעשית בקלות ובמהירות, עם זמינות 24 שעות ביממה. לבחירתכם, מגוון סוגי צילינדרים באיכויות שונות ובהתאם לתקציבכם. אנו נגיע אליכם במהירות האפשרית ונספק לכם שירות החלפת צילינדר בתל אביב לשביעות רצונכם המלאה ובמחירים משתלמים והוגנים.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
image-12
צרו קשר

כאשר אתם זקוקים לשירות החלפת צילינדר בתל אביב אין צורך לחפש עזרה בשום מקום אחר. כל המנעולנים שלנו הינם בעלי רישיון ומוסמכים, כך שתוכלו לסמוך עליהם שהם יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. פנו אלינו עכשיו בטלפון או מלאו את הטופס באתר שלנו, ונציג יצור עמכם קשר תוך זמן קצר.

חייגו עכשיו
(072) 371-9895