החלפת צילינדר רב בריח

מעוניינים בשירות החלפת צילינדר רב בריח בדלת? אנו בסופריאור מספקים שירות בזמינות גבוהה ובמחירים נוחים ואטרקטיבים.

נכון להיום, צילינדר רב בריח נחשב לאחד מהמנעולים הנפוצים ביותר בישראל. באמצעות מנגנון הנעילה מוחזק הצילינדר. היתרון הגדול ביותר של מנעול הצילינדר טמון בעובדה כי במקרים בהם אתם מעוניינים להחליף את המפתח בדלת הבית, המשרד או החנות שלכם, אינכם צריכים להחליף את כל המנעול – אלא אך ורק את המפתח. אז כמה תעלה לכם החלפה ומתי אתם באמת צריכים אותה?

החלפת צילינדר רב בריח עשה זאת בעצמך- האם זה אפשרי?

סביר להניח שראיתם סרטונים ומדריכים כיצד לבצע החלפת צילינדר רב בריח. רוב הזמן, הם מדריכים ארוכים שדורשים ממכם לא רק השקעה של זמן אלא גם להשתמש בציוד שאולי אין לכם. בנוסף, החלפה עצמאית של צילינדר, שלא מתבצעת כהלכה, תגרום לעבודה לקויה. מה קורה? טווח זמן לא יעיל ואי שביעות רצון וצילינדר שלא מוחלף כראוי. אנו ממליצים בחום להזמין מנעולן מורשה ומקצועי, המצויד בידע הנדרש לתהליך החלפת הצילינדרים לדלתות עם רב בריח.

החלפת צילינדר באילו מקרים?

החלפת צילינדר רב בריח הינה הכרחית במצבים רבים ושונים:

ניסיון פריצה
במקרים בהם ניסו לפרוץ לכם לבית או למשרד, מקרים אלו, מה שיקרה הוא שהצילינדר מתעקם ולכן לא ניתן לפתוח את הדלת. במקרה זה המנעולן עשוי להציע לשדרג את הדגם הנוכחי של הצילינדר לדגם מתקדם ומשוכלל יותר כדי לצמצם את האפשרות של פריצות עתידיות.

מעבר לבית חדש
אם עברו לאחרונה לדירה חדשה, מומלץ להחליף צילינדר. אתם אף פעם לא יכולים לדעת מי התגורר בדירה לפניכם. המשמעות היא שבוודאי לא תרצו שיהיו לאנשים זרים גישה אל הדירה שלכם. אתם יכולים לפתור זאת בקלות באמצעות החלפת צילינדר.

בלאי
לעיתים, הצילינדר מגיע למצב של בלאי בגלל שימוש מופרז. ההצעה של מנעולנים מקצועיים היא החלפת צילינדר לפחות אחת לחמש שנים. צילינדר בלוי מקשה על ההסתובבות לפני פתיחת הדלת ועלול לגרום למפתח להיתקע. במקרים רבים מפתח תקוע יסתיים גם בשבירת המפתח. האם יש טעם להשקיע את עלות החלפת צילינדר רב בריח? בהחלט!

image-11

החלפת צילינדר רב בריח עם סופריאור

החלפת צילינדר בדלת רב בריח – שירות מקצועי במחירים נוחים. צוות מנעולנים מוסמכים להחלפת צילינדר בדלתות רב בריח – הגעה מיידית. אנו מספקים שירות בזמינות גבוהה ובמחיר נוח ואטרקטיבי.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
image-12
צרו קשר

כאשר אתם זקוקים לשירות החלפת צילינדר רב בריח אין צורך לחפש עזרה בשום מקום אחר. כל המנעולנים שלנו הינם בעלי רישיון ומוסמכים, כך שתוכלו לסמוך עליהם שהם יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. פנו אלינו עכשיו בטלפון או מלאו את הטופס באתר שלנו, ונציג יצור עמכם קשר תוך זמן קצר.

חייגו עכשיו
(072) 371-9895