החלפת צילינדר שריונית חסם

החלפת צילינדר שריונית חסם מבוססת על טכניקה ייחודית אשר רלוונטית רק לדלתות אלו. בעוד שקיימות דלתות אשר חולקות את אותו המנגנון, דלת השריונית מאופיינת במנגנון הייחודי רק לה.

לכן חשוב להבטיח מראש כי המנעולן שאתם מזמינים מכיר את מבנה המנגנון של הדלת.

דלתות שריונית חסם הינן בעלות מוניטין רב וקהל רב של לקוחות מרוצים. כמו בכל דלת, לפעמים הצילינידר של הדלת מגיע לשחיקה מהירה, בלאי או שקיימת בו תקלה. במקריםשכאלו, החלפת צילינדר שריונית חסם באמצעות מנעולן מוסמך היא בדיוק מה שאתם צריכים.

צילינדר שריונית חסם תקול?

לעתים אתם עלולים למצוא עצמכם במצב שבו אתם נאבקים בפתיחת וסגירת הדלת: המפתח תקוע ואתם לא מצליחים להשלים סיבוב שלם. התוצאה היא שאין לכם יכולת לסגור את הדלת כשאתם נכנסים הביתה, או לחילופין לנעול אותה כאשר אתם רוצים לצאת מהבית.

חשוב לשים לב! הכנסה והוצאה אינטנסיבית של המפתח מהדלת, רק עלולה לגרום לפגיעה חמורה יותר במנגנון כולו. על כן, מומלץ להשאיר את המפתח בדלת ולהזעיק מנעולן מנוסה שיוכל לקבוע את הסיבה ולזהות את הבעיה ובמידת הצורך להציע החלפת צילינדר.

מהו צילינדר שריונית חסם?

המנגנון של צילינדר שריונית חסם הוא מנגנון אמין שאינו דומה לאף אחד אחר אולם מידת היעילות שלו היא גם גודל המורכבות. בשביל להבין מהו צילינדר בדלת שריונית חסם ראשית צריך להבין ממה הוא מורכב. ואם נבין ממה הוא מורכב, נוכל להבין למה יש צורך להחליף אותו:

צילינדר -גליל סימטרי עם חורי מנעול משני הצדדים וגלגל שיניים קטן באמצעו. האזור שבו אתם מכניסים את המפתח, מסובבים אותו ובכך משחררים את נעילת הבריחים..

גלגל שיניים מרכזי- גלגל השיניים המרכזי נשלט על ידי גלגל השיניים של הצילינדר והוא בין המרכיבים החשובים ביותר במנגנון שכן בלעדיו הבריחים לא יוכלו לזוז או להינעל.

שלושה בריחים קדמיים - שלושת הבריחים הקדמיים נמצאים ב"סרגל" של הדלת וכן מתחת ללשונית הסטנדרטית בדלת. הם נכנסים קדימה אל תוכו של המשקוף.

בריח עליון - הבריח העליון מחובר באמצעות מוט ברזל העובר דרך הדלת, יוצא ממנה ומוכנס לחור ייעודי במשקוף העליון. בריח עליון הינו הכרחי בדלת שריונית חסם.

בריח תחתון - מחובר עם מוט ברזל העובר דרך משקוף הדלת אל חור ייודי בריצפה או בחלק התחתון של המשקוף.

בריח אחורי - הבריח האחורי מהווה את הבריח הכי מורכב לחיבור ולניתוק. הוא מחובר אל מוט ברזל אשר חודר אל המשקוף האחורי אליו מחוברים הצירים של הדלת. הוא לא נמצא בכל מנגנון אך הוא בהחלט מאוד יעיל לשימוש.

image-11

תהליך ההחלפה

שלב ראשון - הוצאת הידית
בכדי להוציא את הידית מדלת שריונית חוסםיש לשחרר את הבורג שמחזיק אותה בעזרת מברג אלם 10. לאחר ששיחררנו את הבורג ניתן וצריך להוציא את הידית הפנימית והחיצונית. שלב זה נעשה כאשר שהדלת פתוחה לרווחה.

שלב שני – הסרת הפלטה
לאחר הוצאת הידית, יש להבריג החוצה את 4 הברגים שמחזיקים את הפלטה. לאחר שכל הברגים מוסרים, הפלטה מונחת בצד ליד כל הברגים לשימוש חוזר.

שלב שלישי – הורדת מגן הצילינדר
על הצילינדר אשר מהודק בברגים, יושב מגן צילינדר העשוי מאלומיניום אשר נמצא שם להגן על הצילינדר מתזוזה ונזקים. יש להוציא את הברגים המחזיקים אותו ולהסיר את מגן הצילינדר.

שלב רביעי – שחרור הבורג בסרגל
ה"סרגל" אשר נמצא בצד הדלת, הוא החלק החשוף של מנגנון הנעילה. הוא מכיל בורג אחד אשר מחזיק את הצילינדר מבחוץ ומאבטח אותו למקום הנכון על הדלת. לאחר שמסירים את הבורג האחרון, ניתן גם להסיר את הצילינדר עצמו.

שלב חמישי – החלפת הצילינדר
יש להוציא את הצילינדר התקול, להכניס צילינדר חדש ולהתחיל את כל התהליך מהסוף אל ההתחלה.

החלפת צילינדר של שריונית חסם בעצמכם

בסופו של דבר, אם תעקבו אחר מדריך המפרט את כל השלבים הנדרשים להחלפת הצילינדר, יש סיכוי שתצליחו להחליפו. השאלה הגדולה היא האם באמת כדאי לכם להשקיע זמן רב ולהמר על טיב ההחלפה. התשובה? לא ממש.

בניגוד לדלתות אחרות בהן ניתן היה לשקול החלפת צילינדר בעצמכם , הדלתות של שריונית חסם הן דלתות שונות לגמרי.

מדובר בדלתות מורכבות ומתוחכמות במיוחד. לכן, התיקונים הרבים שהם דורשים הכוללים החלפת צילינדר, יחייבו את שירותיו של מנעולן מקצועי, מוסמך ומנוסה. קחו בחשבון את האפשרות שהחלפה עצמאית יכולה להגדיל את היקף הנזק במקום לטפל בבעיה. לכן, עלות החלפת החלפת צילינדר בדלת שריונית חסם הוא מחיר שאכן ראוי לשלם, ובכך ליהנות מראש שקט.

החלפת צילינדר שריונית חסם עם סופריאור

אצלינו תמצאו מנעולנים מוסמכים ומורשים לביצוע העבודה לשביעות רצונכם המלאה במקצועיות רבה, יעילות ועם אחריות.

הקפדה על איכות ללא פשרות ומחיר הוגן.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
image-12
צרו קשר

כאשר אתם זקוקים לשירות החלפת צילינדר שריונית חסם אין צורך לחפש עזרה בשום מקום אחר. כל המנעולנים שלנו הינם בעלי רישיון ומוסמכים, כך שתוכלו לסמוך עליהם שהם יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. פנו אלינו עכשיו בטלפון או מלאו את הטופס באתר שלנו, ונציג יצור עמכם קשר תוך זמן קצר.

חייגו עכשיו
(072) 371-9895