החלפת צילינדר

מהו צילינדר? מנעול צילינדר הוא אחד מסוגי המנעולים הנפוצים, היעילים והזולים שניתן למצוא בשוק המנעולים.

מנגנון הפינים שמאפיין את מנעול הצילינדר נחשב למנגנון עתיק יותר בן לפחות כ 2000 שנה של זיזים שונים שניתנים להזזה לפתיחת ידית או מנעול. מנעולים כאלה נמצאו לאורך ההיסטוריה במגוון של שימושים שונים ממנעולי אבן וזיזים ענקיים שהניעו בריחים ועד למנעולי מתכות ועד למנעולים המוכרים לנו בימינו.

חשוב להבין שהצילינדר הוא היחידה אשר לתוכה אנו מכניסים את המפתח אבל אין זה אומר שהיא יחידת הנעילה היחידה בדלת. מנעול הצילינדר יכול להיות רק החלק המרכזי במנגנון נעילה גדול ומסיבי יותר אשר הצילינדר הוא רק החלק אליו אנו מכניסים את המפתח.החלפת צילינדר

ticon

מה המשמעות של החלפת הצילינדר לדלת?

קודם כל לפני שאנו חושבים על החלפת צילינדר לדלת מסוימת או בכלל החלפת צילינדרים בבית צריך לקחת בחשבון שלדלתות הקיימות יש כרגע מנגנוני נעילה הכוללים צילינדר. במקרה האופטימלי ניתן להסיר את הצילינדרים ולהחליף אותם בצילינדרים חדשים תוך שימוש באותם מנגנוני הנעילה הקיימים. יחד עם זאת, במידה ודלתות הבית ישנות יחסית כדאי לקחת בחשבון שלפעמים שווה להחליף את כל המנגנון, ואפילו, במקרים מסוימים את כל הדלת.

דלתות מודרניות כוללות מגוון של בריחים שרצים לאורך ולרוחב הדלת לעומת הדלתות הישנות, והנם למעשה כמעט חסינות מפני גנבים. אותו הגיון הוא לגבי הצילינדרים החדשים אשר אינם מאפשרים פריצה ובלתי אפשרי להסיר אותם מהדלת.

ticon

האם ניתן להחליף צילינדרים בכל הבית עם הדלתות הקיימות?

כן, כמו שהסברנו קודם, ישנה סבירות גבוהה מאוד שניתן להחליף בדלתות שלכם רק את הצילינדרים או במקרה הגרוע יותר, את כל המנגנון אבל ללא הצורך להחליף את הדלת ולשנות משהו בעיצוב הדירה.

ticon

איך אני יכול לדעת עם הצילינדר מתאים לדלת?

מה שחשוב הוא שהצילינדר מתאים למנעול או למנגנון של הדלת והמנגנון הוא כזה שמאפשר הסרה של צילינדר והחלפה שלו על ידי מנעולן.

במידה ואין אפשרות לעשות זאת, ומנגנון הנעילה של הדלת לא מאפשר להחליף צילינדר בתוכו, עדיין תמיד ניתן לעשות שימוש בדלת, אולם במקרה כזה מה שצריך לעשות הוא להחליף את כל מנגנון הנעילה ולא רק את הצילינדר. במידה וזה מה שעושים, מנגנון הנעילה החדש כולל כבר צילינדר ומפתחות וכל מה שאתם צריכים.

ticon

מה עושים כשרוצים יותר מפתחות של צילינדר מסוים?

אין שום בעיה, כשאתם קונים צילינדר חדש כדי להחליף אחד ישן אתם מקבלים איתו סט של לפחות 3-4 מפתחות ובמידה ואתם זקוקים לעוד, תודיעו לאדם ממנו אתם רוכשים את הצילינדר מכיוון שהוא יודע איך להשיג את קוד השכפול המיוחד שמאפשר להנפיק מפתחות נוספים בדיוק לצילינדר המדויק שרכשתם. אם אתם מלכתחילה יודעים שתזדקקו לכמות גדולה של מפתחות משתלם מבחינה כלכלית להודיע למנעולן כדי שמראש יכין לכם מספר גדול של מפתחות לצילינדר בצורה מקורית, כך שבכל מקרה תחסכו כסף, וגם יותר מכך, תהיה לכם את הגרסה הראשונה של המפתחות באיזה כמות שתזדקקו לה.

ticon

החלפת צילינדרים משמעותה שאני צריך לשנות משהו בעיצוב הבית?

ממש לא, מכיוון שניתן להשתמש בכל הדלתות הקימות ורק להחליף את הצילינדרים, אין שום השפעה על עיצוב הבית שנשאר בדיוק כמו שהיה.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
locksmith-services
החלפת צילינדר עם צוות המומחים שלנו

אנו בסופריאור מציעים שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה לאורך כל ימות השבוע. צרו עמנו קשר עוד היום לשירות מוסמך, מקצועי ואמין.

צרו קשר

כאשר אתם זקוקים למנעולן, אין צורך לחפש עזרה בשום מקום אחר. כל המנעולנים שלנו הינם בעלי רישיון ומוסמכים, כך שתוכלו לסמוך עליהם שהם יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש להם את ההכשרה והמומחיות הדרושים לפתרון כל בעיות המנעולנות שלכם וזאת באמצעות הכלים והחומרים הטובים ביותר. למידע נוסף על שירותי המנעולנות שלנו, אל תהססו להתקשר אלינו עוד היום

חייגו עכשיו
(072) 371-9895