השירותים שלי

ticon

פריצת דלתות ומנעולים

לכל בית, לכל משרד ולכל רכב יש דלתות ומנגנוני נעילה שונים, מרביתם מורכבים ועתירי טכנולוגיות מיגון. לכן רק פורץ דלתות ומנעולים בעל ניסיון רב וחוש טכני מפותח יספק עבורכם עבודה יעילה ללא גרימת נזקים מיותרים. מנעולן בתל אביב מגיע אליכם עם מכשור חדשני ומתקדם, ורק לאחר אבחון המנעול וסוג הדלת ימשיך במלאכתו הנאמנה ויפרוץ תוך זמן קצר את המנעול או את הדלת, לשביעות רצונכם המלאה, ועל מנת לסייע לכם לחזור במהירות לשגרת חייכם. חשוב לציין כי המנעולן ידרוש לראות תעודת זהות או כל תעודה מזהה אחרת על מנת לוודא כי הזמנתם את פריצת הדלת או המנעול לרכוש שנמצא בבעלותכם.

ticon-34

החלפת כל סוגי המנעולים

מנעולן בת"א הוא איש מקצוע מיומן בעל כל ההכשרות הנדרשות לעבודה בתחום. המנ־ עולן סיים בהצלחה קורסים מקצועיים בתחום המנעולנות ושירותי חילוץ ופריצה, בנוסף ברשותו תעודת מורשה מטעם משטרת ישראל המעידה על אמינותו הגבוהה. המנעולן מציע קשת רחבה של שירותי מנעולנות ומתמחה בין היתר גם בהחלפת כל סוגי המנעולים והצילינדרים. חשוב לציין כי החלפת מנעולים חשובה בכל פעם שעוברים דירה או פותחים עסק חדש כיוון שרק כך ניתן למנוע ביקורים לא צפויים של דיירים קודמים או בעלי הנכס. כמו כן, בכל פעם שמנעול מסרב להיפתח או להינעל יש למהר ולהחליפו כדי להגן על הדיירים והרכוש וכדי לחזור במהירות לשגרת החיים.

ticon-35

שחזור מפתחות לרכבים

כחלק בלתי נפרד מהשירות שלנו אנו מציעים שכפול מפתחות לכל סוגי הרכב. ברשותנו כל הידע והציוד הנדרשים לשכפול מפתחות מדויק, מהיר ויעיל. ראוי לציין כי כיום ישנם רכבים יוקרתיים עם מנעולים חכמים ורק מנעולן מקצועי ובעל הכשרות מקצועיות יספק ללקוחותיו פתרון איכותי ונכון, ללא גרימת נזק למנעול היקר של הרכב..

ticon-36
פריצת רכבים

מנעולן בת"א הוא איש מקצוע מיומן בעל כל ההכשרות הנדרשות לעבודה בתחום. המנעולן סיים בהצלחה קורסים מקצועיים בתחום המנעולנות ושירותי חילוץ ופריצה, בנוסף ברשותו תעודת מורשה מטעם משטרת ישראל המעידה על אמינותו הגבוהה. המנעולן מציע קשת רחבה של שירותי מנעולנות ומתמחה בין היתר גם בהחלפת כל סוגי המנעולים והצילינדרים. חשוב לציין כי החלפת מנעולים חשובה בכל פעם שעוברים דירה או פותחים עסק חדש כיוון שרק כך ניתן למנוע ביקורים לא צפויים של דיירים קודמים או בעלי הנכס. כמו כן, בכל פעם שמנעול מסרב להיפתח או להינעל יש למהר ולהחליפו כדי להגן על הדיירים והרכוש וכדי לחזור במהירות לשגרת החיים.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
article-3
סיוע בכל עת

עקרון מנחה חשוב נוסף שלנו הוא הענקת תמיכה וסיוע בכל עת: גם בלילה, בסופי שבוע, בשבתות ובחגים. לפיכך, חברת "סופריאור" מעניקה ללקוחותיה גב מלא לכל אורך הדרך, יחד עם האפשרות לבצע את כל העבודות הקשורות למנעולים בבית וברכב במקום אחד.

חייגו עכשיו
(072) 371-9895