התקנת מחזיר שמן לדלת

מחזיר שמן הידראולי הוא אותו מנגנון שניתן לראות בהרבה מבני ציבור ובתי עסק, אך גם בבתים פרטיים, הגורם לדלת או לשער להיסגר מעצמם לאחר הפתיחה. ישנן סיבות רבות מדוע נרצה התקנת מחזיר דלת הידראולי.

סיבה ראשונה היא שמירה על הטמפרטורה בחדר. זוהי בעיה נפוצה בהרבה מקומות שאנשים אינם סוגרים את הדלת ומיד כל האוויר הקר בורח החוצה; דבר המעלה שוב את הטמפרטורות בחדר וגורם למזגן להתאמץ יותר מידי. אך כאשר אתם עושים שימוש במחזיר שמן לדלת אתם יכולים להיות בטוחים שהדלת תמיד תישאר סגורה. מחזיק דלת הידראולי מסייע להקטין את הוצאות האנרגיה, מאריך את חיי המזגן ואפילו יש לו השפעה סביבתית חיובית.

הסיבה השנייה היא הביטחון, הבטיחות והפרטיות; זה אולי נשמע לכם אותו דבר אך לא בדיוק. מחזיר שמן לדלת יכול להיות אמצעי המבטיח את הפרטיות שלכם בסביבת העבודה; אתם אמנם לא נועלים את המשרד שלכם אבל גם לא נמצאים עם דלת פתוחה לרווחה כל היום. מבחינת הבטיחות אתם יכולים להשתמש במחזיר שמן לדלת על מנת לאבטח אזורי עבודה מסוכנים. גם אם מישהו שכח לסגור את הדלת היא תיסגר לבד ואם יש לה מנגנון נעילה היא גם תינעל; כך אתם יכולים להיות בטוחים שאף מבקר לא יכנס לאזור עבודה מסוכן מבלי להשתמש בציוד ההגנה הנכון. וכמובן הביטחון שלכם, התקנה מחזיק דלת הידראולי בתוספת נעילה אוטומטית מסייעת לכם לשמור על מבנה סגור ומאובטח.

הסיבה השלישית למחזיר דלת הידראולי היא שמירה על חיות מחמד. כמה פעמים קרה לכם שאיזה טכנאי שביקר אצלכם לא סגר את השער והכלב ברח לרחוב. מחזיר שמן לדלת ימנע ממקרים כאלו להתרחש.

ticon

מהו מחזיר שמן/ מחזיר דלת הידראולי

מחזיר שמן לדלת, הידוע גם בכינוי מחזיר דלת הידראולי, הוא אמצעי המאפשר לדלת להיסגר באופן אוטומטי. זהו מנגנון הידראולי פשוט אך מתוחכם שאינו עושה שימוש בחשמל. לאחר כל פתיחה של הדלת השמן ההידראולי אשר במנגנון מפעיל את הלחץ שלו וגורם לדלת להיסגר. ניתן להתאים אותו לכל סוגי הדלתות העובדות על צירים ואפילו ניתן לכוון בו את עצמת ההתנגדות והסגירה; זה תלוי מאוד בשימוש ובסוג הדלת. ברמת העיקרון לא תרצו דלת שלוקח לה הרבה זמן להיסגר אך בוודאי גם לא דלת שנטרקת במהירות.

ticon

התקנת מחזיר שמן רצפתי לדלת

בעבר מחזיר שמן לדלת היה אביזר שבדרך כלל הותקן מעל הדלת. אמנם היום אנו עדיין עושים שימוש במערכות אלו אך החיסרון שלהן הוא שכל המערכת ההידראולית והזרוע הן נראות לעין. לעומת זאת כאשר רוצים מערכת עדינה יותר אשר אינה נראית לעין בצורה כל כך בולטת ניתן לבצע התקנת מחזיר שמן רצפתי לדלת. מחזיר שמן רצפתי לדלת הוא מערכת משולבת המשמשת גם כציר תחתון לתנועת הדלת וגם כמחזיר דלת. התקנת מחזיר שמן רצפתי לדלת היא קצת יותר מורכבת, בעיקר כאשר ישנה דלת קיימת, אך בהחלט מומלצת. אם אתם בשלבי בנייה ושיפוצים מומלץ מראש לשקול את האפשרות, דבר ההופך את ההתקנה לפשוטה יותר.

ticon

התקנת מחזיר שמן לדלת כבדה

דלתות כבדות בדרך כלל עושות שימוש במחזיר שמן עליון. התקנת מחזיר שמן לדלת כבדה נותנת לנו ערך מוסף שעד עכשיו לא דיברנו עליו – מכיון שמחזיר דלת הידראולי ניתן לוויסות אפשר לשלוט על מהירות הסגירה של הדלת ולתרום לבטיחות שלנו. סגירה אטית של הדלת מונעת טריקות מרעישות אשר יכולות גם לרסק אצבעות שנמצאות במקום הלא נכון. התקנת מחזיר שמן לדלת כבדה נחשבת להתקנה פשוטה יחסית, גם על דלתות קיימות אך דורשת התאמה של המערכת ההידראולית למשקל הדלת. מקובל מאוד לראות מערכות שכאלו בחדרי ביטחון וממ״דים.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
locksmith-services
צוות המומחים שלנו

אנו בסופריאור מציעים שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה לאורך כל ימות השבוע. צרו עמנו קשר עוד היום לשירות מוסמך, מקצועי ואמין.

צרו קשר

כאשר אתם זקוקים למנעולן, אין צורך לחפש עזרה בשום מקום אחר. כל המנעולנים שלנו הינם בעלי רישיון ומוסמכים, כך שתוכלו לסמוך עליהם שהם יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש להם את ההכשרה והמומחיות הדרושים לפתרון כל בעיות המנעולנות שלכם וזאת באמצעות הכלים והחומרים הטובים ביותר. למידע נוסף על שירותי המנעולנות שלנו, אל תהססו להתקשר אלינו עוד היום

חייגו עכשיו
(072) 371-9895