התקנת מנעול חכם לדלת

התקנת מנעול חכם לדלת – אצלינו בסופריאור תמצאו מבחר של מנעולים חכמים למגוון סוגי הדלתות.

מנעולנים מקצועיים בזמינות 24/7 להתקנת מנעול חכם לדלת או פריצה של מנעול כזה.

ticon

מה זה מנעול חכם לדלת?

מנעול חכם לדלת הוא מנעול אלקטרוני המספק תכונות אבטחה ונוחות מתקדמות לבתים ולעסקים. מנעולים אלה משתמשים בטכנולוגיה אלחוטית כדי להתחבר למכשירים אחרים, כגון סמארטפונים או מערכות אוטומציה ביתית, ומציעים מספר יתרונות על פני מנעולים מסורתיים עם מפתחות.

מנעולים חכמים מגיעים במגוון רחב של עיצובים, בריחים, ידיות ומנעולי תליה, וזמינים בסוגים שונים, כולל Bluetooth, Wi-Fi ו-Z-Wave. לכל סוג של מנעול חכם יש סט תכונות משלו, אך רוב הדגמים חולקים כמה יכולות משותפות.

ticon

מנעול חכם לדלת מחיר

לפני שתבחרו את המנעול החכם, תזמינו איש מקצוע ותבצעו את ההתקנה, כדאי לדעת - מנעול חכם לדלת מחיר?. בין המנעולים החכמים, ישנם את המנעולים החכמים יותר, וכמובן אלה שחכמים קצת פחות. יש מנעולים חכמים אשר יכולים להתממשק ישירות לסמארטפונים והטאבלטים שלכם. ויש גם את אלו אשר יעבדו בדרכים אחרות שאינן קשורות למכשירים הניידים שנמצאים בידיכם. בגדול, טווחי המחירים נעים בין כמה מאות שקלים ועד אלפי שקלים בודדים.

במהלך תהליך הבחירה, עליכם לשאול את עצמיכם: מהו טווח המחירים למנעול החכם של רב-בריח? כמה עולה מנעול חכם לדלת פלדלת? כמה עולה מנעול חכם Yale? עליכם גם לבדוק טווח המחירים למנעול חכם לדלת דיגיטלי עם מצלמה, ומה תהיה  עלות החלפת מנעול צילינדר למנעול חכם?

הגענו מוכנים עם דוגמאות למחירי התקנת מנעול חכם לדלת – מחיר ממוצע בשוק:

מנעול חכם ENTER של חברת מולטילוק    2,500 - 2,000 ₪

מנעול חכם eLock מחיר ממוצע    2,000 - 1,800 ₪

מחיר מנעול טביעת אצבע של eLock    1,800 - 1,650 ₪

התקנת מנעול חכם: לדלת רב בריח, מוליטילוק, yale או פלדלת    2,900 - 1,500 ₪

עלות מנעול חכם מנעול NUKI    1,500 - 1,200 ₪

מנעול חכם מנעול LOKAPP - חברת רב בריח    1,300 - 1,100 ₪

מערכת נעילה חכמה LOCK8200    2,300 - 2,000 ₪

עלות מנעול ביומטרי סטנדרטי עם טביעת אצבע לדלת כניסה    2,900 - 1,500 ₪

עלות תיקון למנעול ביומטרי    1,400 - 700 ₪

ticon

מנעולים חכמים לדלת -העתיד כבר כאן

אחד המאפיינים העיקריים של מנעול חכם לדלת הוא היכולת שלו להעניק או לשלול גישה לנכס מרחוק. בעלי בתים ובעלי עסקים יכולים להשתמש באפליקציית סמארטפון כדי לנעול או לפתוח את הדלתות שלהם, ללא קשר למיקומם. המשמעות היא שהם יכולים להכניס מבקרים או אנשי שירות מבלי להיות נוכחים פיזית בנכס. כמה מנעולים חכמים מאפשרים למשתמשים גם ליצור קודי גישה מותאמים אישית או מפתחות וירטואליים שניתן לשתף עם אחרים, מה שמקל על מתן גישה זמנית לחברים, בני משפחה או ספקי שירות.

יתרון נוסף של מנעולים חכמים לדלת הוא יכולתם להשתלב במכשירי בית חכם אחרים. ניתן לחבר אותם למערכת אוטומציה ביתית, המאפשרת למשתמשים לשלוט במנעולים יחד עם מכשירים ביתיים אחרים, כגון אורות, תרמוסטטים ומצלמות אבטחה. המשמעות היא שמשתמשים יכולים להגדיר "שגרה חכמה" שנועלת את הדלתות באופן אוטומטי ומתאים את התרמוסטט ביציאה מהבית, למשל.

מנעולים חכמים לדלת מציעים גם תכונות אבטחה מתקדמות שיכולות לסייע במניעת פריצות. לדוגמה, בחלק מהדגמים יש חיישנים מובנים המזהים מתי הדלת נפתחת או סגורה ושולחים הודעה לטלפון של הבעלים. אחרים יכולים להיות מתוכנתים לנעול את עצמם אוטומטית לאחר פרק זמן מסוים או כאשר הטלפון החכם של הבעלים מחוץ לטווח. דגמים מסוימים אפילו משתמשים באימות ביומטרי, כגון זיהוי טביעת אצבע, כדי לפתוח את הדלת, מה שמספק שכבת אבטחה נוספת.

ticon

למה כדאי לבחור מנעול חכם לדלת כניסה?

מנעול חכם לדלת כניסה מספר יתרונות על פני מנעולים מסורתיים עם מפתחות. מנעול חכם לדלת כניסה שלכם יעניק לכם בקרת גישה מרחוק, קודי גישה מותאמים אישית ויכולים להשתלב עם מכשירי בית חכם אחרים. מנעולים חכמים מציעים גם תכונות אבטחה מתקדמות, כגון נעילה אוטומטית ואימות ביומטרי, שיכולות לסייע בהגנה על בתים ועסקים מפני פריצות. עם הטכנולוגיה המתקדמת והנוחות הרבה, מנעול חכם לדלת כניסה היא בחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש לשפר את האבטחה והנגישות של הנכס שלו.

התקנת מנעול חכם לדלת - כיצד מתקינים מנעול חכם לדלת?

התקנת מנעול חכם לדלת היא דרך מצוינת לשדרג את אבטחת הבית ולהפוך את חייכם לנוחים יותר. כדי להתקין מנעול חכם לדלת, הצעד הראשון הוא לבחור את המנעול המתאים לצרכים שלכם ולוודא שהוא תואם לדלת שלכם. התקנת מנעול חכם לדלת יכולה להיות פרויקט עשה זאת בעצמך, אבל אם אתם חוששים שתפגעו במנעול או בדלת בתהליך ההתקנה, עדיף להזמין מנעולן מקצועי כדי להבטיח את התקנת המנעול בצורה נכונה וכדי למנוע כל סיכוני אבטחה פוטנציאליים.

לאחר שרכשתם את המנעול החכם שלכם,המנעולן יגיע אליכם ויסיר את המנעול הישן ויתקין את לוחית ההרכבה בהתאם להוראות היצרן. בשלב הבא, המנעולן יחבר את המנעול החכם ללוחית ההרכבה ויבדוק אותו כדי לוודא שהוא פועל כראוי. לאחר שהמנעול פועל כהלכה, יש להתקין את לוחית ההתקעה ולחבר את המנעול לאפליקציה בסמארטפון שלכם.

סוגי מנעולים חכמים – 4 סוגים נפוצים

ישנם עשרות מנעולים בעולם, אבל מעט מנעולים שבאמת מספקים את מטרתם, והם שייכים למותגים. רכישת מנעול חכם ממותג ידוע ופופולארי יעניק לנו שקט נפשי, פחות בעיות ותקלות, וביטחון רב. הנה רשימה של מספר מנעולים חכמים שנמצאים במיליוני בתים ברחבי העולם:

מנעול חכם לדלת רב בריח

מנעול חכם לדלת רב בריח  לוקאפ LockApp. יש לכם דלת כניסה קיימת ואתם רוצים לשדרג אותה לחכמה?

מערכת 2 LOCKAPP היא הפתרון!  צילינדר חכם ממונע נשלט באפליקציה עם טכנולוגיה עילית, אשר מבטיח רמת מיגון גבוהה ביותר וכניסה לבית באמצעות הפלאפון, מנעול טביעת אצבע או קודן. הן הצילינדר והן המערכת ניתנים להתקנה מהירה ופשוטה ברובם המוחלט של דלתות ביתיות

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
החלפת מנעול פלדלת
מנעול חכם לדלת שיאומי

מנעול חכם לדלת שיאומי Xiaomi Mijia Sherlock M1. בשונה ממנעולים חכמים אחרים מנעול חכם לדלת שיאומי Xiaomi Mijia Sherlock M1 לא  מצריך החלפה של צילנדר או החלפה של מנגנון לדלת אלא רק מתלבש בחלק הפנימי של הבית על איזור המפתח ומסובב את המפתח לפתיחה ונעילה.

בניגוד להמנעולים האחרים שחברת שיאומי השיקה וכן סוגי מנעולים חכמים אשר דורשים התקנה והתאמה מורכבים לדלת, החלפה של הצילינדר, וחיבורי חשמל ותקשורת –  השרלוק של שיאומי  מתלבש על הדלת והצילינדר הקיימים כך שאתם לא צריכים שום שינוי או פירוק לדלת הקיימת. פשוט מלבישים, מגדירים ונהנים. דירה שכורה? אין בעיה. מחליפים דלת? אין בעיה. מחליפים צילינדר? כנ"ל. מנעול חכם לדלת שיאומי כולל כמובן את כל הפיצ'רים הנלויים למנעולים חכמים וגם לחיבור חשמל אתם לא צריכים לדאוג – המנעול החכם משולב סוללה מובנית גדולה אשר מספיקה להרבה מאוד זמן וכשצריך להטעין – היא פשוט נשלפת לטעינה קלה ונוחה.

חייגו עכשיו
(072) 371-9895