התקנת מנעול כספת

הבית שלנו הוא הסביבה הבטוחה שלנו, הן מבחינת ההגנה הפיזית שהוא מספק לנו ולרכושנו וגם מבחינת היותו המקום בו אנו שוהים עם הקרובים לנו ביותר – משפחתנו. הבית שלנו הוא קודש הקודשים שלנו ולכן חשוב לנו לשמור עליו. לצערנו הרב, תמיד יהיו עבריינים אשר ינסו לפרוץ לבתים על מנת לגנוב רכוש. אתם אולי חושבים שלכם זה לא יקרה, אך כאשר אנו חוזרים הביתה ומגלים שפרצו לנו הביתה זוהי תחושה אישית קשה מאוד ששום ביטוח או תלונה במשטרה לא יכולה לעזור; שלא לדבר על מקרים של פורץ בבית בזמן שאתם ישנים, מקרים שכאלו כלל אינם נעימים. על מנת להימנע ממקרים שכאלו עלינו להשתמש באמצעי זהירות שונים ובראש ובראשונה התקנת מנעול כספת לדלת.

ticon

בשביל מה צריך התקנת מנעול כספת לדלת (התקנת מנעול ג׳ואל לדלת)?

אנשים רבים חוששים שפורצים יכנסו דרך החלון או המרפסת אך האמת שהסטטיסטיקה מראה שפורצים רבים פשוט נכנסים בדלת הקדמית ומסתבר שזה קל יותר משזה נשמע. הפורצים משתכללים מאוד והם יודעים איך להתמודד עם המנעולים הרגילים שנראים לכם כל כך עמידים. הפתרון הוא התקנת מנעול כספת לדלת, זהו מנעול הבא בנוסף למנעול הרגיל שיש לכם והוא מותקן כמנעול עליון לדלת. חברות הביטוח ומשטרת ישראל ממליצות על התקנת מנעול עליון לדלת; הן יודעות שהוא קשה מאוד לפריצה ויודעות שגנבים במקרים רבים פשוט מוותרים בגלל המורכבות של פריצת המנעול הגורמת לרעש רב ודורשת זמן.

מנעול ג׳ואל הידוע בכינוי העממי ״מנעול כספת לדלת״ הוא אחד המנעולים האיכותיים ביותר שיש היום בשוק והוא מוכר מאוד בתור מנעול נגד פריצות. המנעול עושה שימוש במנגנון נעלה המאפיין כספות בדרך כלל ולכן זכה לכינוי מנעול כספת לדלת. הוא פשט הופך את דלת הכניסה שלכם לדלת מאובטחת ממש כמו כספת.

ticon

התקנת מנעול גו׳אל לדלת היא הפתרון לשיטות הפריצה של הגנבים

שתי שיטות מקובלות בקרב הגנבים הן פריצה באמצעות לום ברזל או קידוח המתכת, התקנת מנעול עליון לדלת מסייעת לכם להתגונן בפני שיטות אלו. מנעול זה עמיד מאוד בפני שיטות אלו והוא מתמודד איתן בהצלחה בזכות שלושה בריחים עבים הנכנסים לעומק המשקוף ומהדקים את הדלת למשקוף. פריצת המנעול באמצעות קדיחה דורשת זמן רב ושימוש במקדחה חזקה, לא פעולה שאפשר לעשות בחדר המדרגות מבלי שאף אחד ירגיש.

ticon

התקנת מנעול ג'ואל לדלת

זכרו שהגנבים תמיד מחפשים כסף קל ויעדיפו את הבתים והדירות אליהן ניתן לפרוץ בקלות. התקנת מנעול עליון לדלת מצמצמת בעשרות אחוזים את הסיכוי שמישהו ינסה להתעסק עם הדלת שלכם. אתם יכולים להיות בטוחים שהגנבים יזהו את המנעול על פי לוחית המתכת הקדמית שמהווה את סימן ההיכר שלו. רב האנשים מזלזלים בנושא עד אשר פורצים להם לבית ואז הם ממהרים להתקין את כל ההגנות; אין צורך לחכות שיפרצו אליכם הביתה – מגנו את הבית מראש, הקדימו תרופה למכה.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
locksmith-services
התקנה עם מנעולן מקצועי

שימו לב שהתקנת מנעול כספת לדלת חייבת להתבצע אך ורק על ידי מתקין מקצועי השם דגש על שני דברים: הדבר הראשון הוא איכות העבודה, כלומר קיבוע נכון וחזק של המנעול. הדבר השני הוא ביצוע עבודה אסתטית בהתקנת מנעול עליון לדלת, הרי בסופו של דבר מדובר על דלת הכניסה של הבית שלכם. ההתקנה דורשת ניסור חלק קטן מהדלת וחייבים לבחור באנשי מקצוע אשר לוקחים בחשבן את הצרכים הטכניים של המנעול לצד הצרכים האסתטיים של דלת הכניסה לבית.

התקנת מנעולי כספת עם סופריאור

אנו בסופריאור מציעים שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה לאורך כל ימות השבוע. צרו עמנו קשר עוד היום לשירות מוסמך, מקצועי ואמין.

חייגו עכשיו
(072) 371-9895