התקנת קודן לדלת כניסה

אף מבנה פרטי אינו מעוניין שזרים יכנסו ללא פיקוח; גם כאשר מדובר בעסק לא תמיד תרצו שכל אחד יכנס באופן חופשי. מטעמי ביטחון בנק לא ירצה שזרים יכנסו דרך כניסת העובדים; מחסן לא ירצה שזרים יכנסו מכניסת הספקים וחברה העוסקת במחקר ופיתוח רוצה להגן על עצמה מריגול עסקי. התקנת קודן לדלת כניסה היא פשוט דבר מתבקש בימינו. הצורך בשמירה על ביטחון ופרטיות מביא אותנו לנקוט באמצעים שונים על מנת להשיג את המטרה. ברמה הבסיסית אנו משתמשים בדלתות עם מנעול על מנת להבטיח שרק מי שמורשה יוכל להיכנס אל תוך המבנה, אך כמובן שמערכות אלו מוגבלות ואינן יכולות לענות על כל צרכי הביטחון.

ticon

התקנת קודן לדלת כניסה להגברת האבטחה

קודנית לדלת יכולה להגביר מאוד את רמת האבטחה וזהו אמצעי מקובל מאוד בבתי עסק, אך בהחלט תוכלו למצוא אותו היום גם בבתים הפרטיים. קודן לדלת כניסה הוא אמצעי לבקרת כניסה בעל יכולות הרבה יותר מתקדמות ממפתח פשוט. כאשר דלת הכניסה נעולה באמצעות מפתח כל מי שיש לו מפתח, גם אם השיג אותו בדרך לא דרך, יכול להיכנס למבנה. אתם לא תדעו מי נכנס או מתי הוא נכנס. קודנית לדלת לוקחת את בקרת הכניסה צעד אחד קדימה ומאפשרת לכם לשלוט בצורה מוחלטת. כמובן שישנם דגמים שונים, החל מדגמים בסיסיים המשמשים אך ורק כמנגנון פתיחה אלקטרוני ועד מערכות מתוחכמות המפיקות דוחות על שעות כניסה ויציאה של הצוות; כמובן שלצורך כך יש להקצות קוד אישי לכל עובד.

ticon

קודן לדלת לבית

בעוד פעם קודן לדלת כניסה היה מאפיין של עולם העסקים, היום אנו רואים גם ביקוש לקודנית לדלת בקרב הבתים הפרטיים. הסיבה לכך היא הנגישות הטכנולוגית במחירים סבירים והצורך הגובר בשמירה על ביטחון משפחתנו ורכושנו. קודן לבית משחרר אותנו מהתלות במפתח והוא יכול להיות חיוני מאוד כאשר יש ילדים בבית. כך אתם משוחררים מהסכנה שהילד יאבד את המפתח ומישהו אחר ימצא אותו. ישנם דגמים מסוימים העובדים עם צ׳יפ; בדגמים אלו הקודן מזהה את הקרבה של הצ׳יפ ופותח את הדלת באופן אוטומטי מבלי הצורך להקליד את הקוד.

ticon

קודן לדלת לעסק

עסקים רבים מזמינים קודן לדלת כניסה אשר יכול לפתור להם כמה בעיות בו זמנית. עסקים מפיקים תועלת רבה מדגמים משוכללים של קודנית כניסה המאפשרת לשלוט בצורה מסודרת על הכניסות למבנה, אך גם פונקציות מתקדמות יותר כמו שעון נוכחות דיגיטלי. גם כאשר מדובר בבניין משרדים בו פועלות חברות שונות; עדיין ניתן להתקין קודן בדלת הכניסה למבנה ולתת קוד זיהוי שונה לכל חברה. קודנית לדלת היא הבחירה של כל מנהלי האבטחה בעסקים; היא מאפשרת לדעת מי נכנס ומתי ולכן מקובל מאוד להשתמש בה בדלת הכניסה אך גם למידור מחלקות פנימיות. ישנם אנשים המביעים חשש כי קוד אישי יכול לעבור מאדם לאדם, אך כאשר לכל אדם מוקצה הקוד שלו הוא לא ירצה לחלוק אותו עם אחרים מחשש שיתבצע שימוש לרעה והאצבע המאשימה תופנה אליו.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
locksmith-services
התקנת קודן לדלת כניסה עם צוות המומחים שלנו

צוות המומחים שלנו יודע להתקין עבור כל עסק או בית פרטי את הקודן המתאים לצרכיו. בשוק ישנם מוצרים שונים ולכל אחד יש מטרות אחרות ויכולות אחרות. כאשר מדובר בדלת כניסה, צוות המומחים שלנו מקפיד גם על התקנת דגמים המיועדים לשימוש חיצוני. ישנו הבדל גדול בין קודנית לדלת המותקנת בתוך מבנה לבין קודן לדלת כניסה. כאשר מדובר בדלת כניסה מדובר בדרך כלל בסביבה חיצונית ולכן יש להשתמש במערכת העמידה לפגעי מזג האוויר ותכונות של עמידות נגד ונדליזם.

צרו קשר

כאשר אתם זקוקים למנעולן, אין צורך לחפש עזרה בשום מקום אחר. כל המנעולנים שלנו הינם בעלי רישיון ומוסמכים, כך שתוכלו לסמוך עליהם שהם יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש להם את ההכשרה והמומחיות הדרושים לפתרון כל בעיות המנעולנות שלכם וזאת באמצעות הכלים והחומרים הטובים ביותר. למידע נוסף על שירותי המנעולנות שלנו, אל תהססו להתקשר אלינו עוד היום

חייגו עכשיו
(072) 371-9895