עינית דיגיטלית לדלת – מוצר חובה בכל בית

עינית דיגיטלית לדלת היא מוצר חובה בכל בית. לצערנו הרב, מרחב החיים המודרני הוא אינו המקום הכי בטוח וסכנות אורבות לנו בכל מקום, אפילו שאנו בבית. ביתנו הוא מבצרנו או לפחות כך אנו רוצים שיהיה, אך במציאות אנו שומעים הרבה מאוד על מקרי פשע שהתרחשו בתוך הבתים. לעתים אלו נוכלים המנסים להיכנס לדירתכם בדרכים ערמומיות על מנת לבצע הונאה כלשהי; במקרים אחרים אלו שודדים אלימים הנוקטים באלימות נגד חסרי ישע. אפילו מקרי אונס ואירועים על רקע לאומני כבר מגיעים לפתח ביתנו. כאשר מישהו מתדפק על דלתנו, לעולם איננו יודעים האם זהו שכן נחמד או אדם בעל כוונות זדון – לכן אנו חייבים לנקוט במשנה זהירות הכולל שימוש באמצעים טכנולוגים.

ticon

מהי עינית דיגיטלית / עינית מצלמה לדלת?

עינית דיגיטלית לדלת, המכונה גם בשמות נוספים (עינית מצלמה לדלת, עינית אלקטרונית לדלת) היא אמצעי טכנולוגי המאפשר לכם לדעת בצורה חד משמעית מי עומד מאחורי הדלת. זוהי לא אותה עינית אופטית כמו לפני 30 שנה, דרכה הצצתם וקיבלתם מבט בסגנון ״עין הדג״ אלא עינית אשר באמת מאפשרת לכם לראות בצורה חדה וברורה את האנשים. העינית הדיגיטלית עושה שימוש במצלמה דיגיטלית המצלמת את מי שנמצא מחוץ לדלת ואתם מקבלים את התמונה על מסך קטן המותקן על הדלת – מדובר בתמונה חדה וצבעונית המאפשרת לזהות בבירור מי מבקש לפתוח את הדלת.

ticon

היתרונות של עינית אלקטרונית לדלת

היתרון הכי חשוב של עינית מצלמה לדלת הוא העובדה שהיא הפכת את הבית שלכם למקום בטוח. אתם יכולים לדעת בדיוק למי אתם פותחים את הדלת או למי אתם מחליטים שבשום פנים ואופן לא תפתחו את הדלת. השקט הנפשי והביטחון של בני המשפחה הוא היתרון הכי חשוב של עינית אלקטרונית לדלת. אך כמובן שישנם יתרונות נוספים אשר כולם חלק מהחבילה והופכים את המוצר ללהיט:

אין צורך בחיווט מורכב. הכבל היחידי עובר דרך חור העינית הישנה. מדובר בתהליך התקנה מהיר. איש מקצוע יכול להתקין את העינית תוך מספר דקות מבלי ללכלך ולגזול את זמנכם היקר.

העינית כוללת פעמון מובנה, לחיצה על הפעמון מפעילה את המצלמה. עינית אלקטרונית לדלת מאפשרת גם שמירת תמונות והקלטה (לא כל הדגמים), דבר שימושי מאוד בשביל לראות מי צלצל בפעמון כאשר לא הייתם בבית. אין צורך בקידוח על מנת להתקין עינית מצלמה לדלת. פשוט מוציאים את העינית האופטית הישנה ומכניסים את העינית החדשה באותו החור.

עובדת על סוללות, דבר החוסך חיווט מורכב והכנת תשתיות. הפעלה פשוטה באמצעות כפתור אחד. יתרון גדול כאשר מדובר בגיל השלישי.

ticon

יצרנים מובילים

בשוק ישנם יצרנים שונים המציעים עינית אלקטרונית לדלת, בין היצרנים המובילים בתחום ניתן להזכיר את חברת Yale וחברת Top המציעות מוצרים איכותיים לצורך שמירה על הביטחון האישי שלכם. חברת Yale מציעה עינית מצלמה לדלת הכולל מסך בגודל 3.2׳׳ וזווית צפייה רחבה של 105 מעלות המאפשרת לכם לראות היטב גם כאשר לא עומדים בדיוק מול המצלמה. מוצר זו עובד על סוללות AA .

חברת Top לעומת זאת מציעה עינית דיגיטלית לדלת עם מסך גדול יותר של 4.3׳׳ אך בעלת זווית ראייה דומה למוצר של Yale. מבין ההבדלים המהותיים בין היצרנים השונים ניתן להזכיר כמה פיצ׳רים כמו: חיישן תנועה אשר תפקידו להפעיל את המצלמה כאשר הוא מזהה תנועה מול הדלת גם אם לא לוחצים על הפעמון; הקלטה על גבי כרטיס זיכרון; שימוש בסוללות ליתיום ואפילו ראיית לילה.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
locksmith-services
התקנת עינית דיגיטלית לדלת עם צוות המומחים שלנו

התקנת עינית דיגיטלית לדלת עם צוות המומחים שלנו היא פעולה פשוטה מאוד. המומחים שלנו יודעים איך לשלוף את העינית האופטית ולהתקין עינית דיגיטלית במהירות. אנו יודעים להתאים את העינית לכל עובי של דלת ולהתאים את ההתקנה לקוטר של העינית הישנה. לאחר ההתקנה הפשוטה העינית מוכנה לפעולה מיידית.

צרו קשר

כאשר אתם זקוקים למנעולן, אין צורך לחפש עזרה בשום מקום אחר. כל המנעולנים שלנו הינם בעלי רישיון ומוסמכים, כך שתוכלו לסמוך עליהם שהם יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש להם את ההכשרה והמומחיות הדרושים לפתרון כל בעיות המנעולנות שלכם וזאת באמצעות הכלים והחומרים הטובים ביותר. למידע נוסף על שירותי המנעולנות שלנו, אל תהססו להתקשר אלינו עוד היום

חייגו עכשיו
(072) 371-9895