פורץ כספות בתל אביב

שירות פריצת כספת במחיר אטרקטיבי. שירות עם אחריות במחיר הוגן.

הכספת ננעלה וזקוקים לסיוע מקצועי של פורץ כספות בתל אביב? אל תחפשו עוד! שירות פריצת הכספות שלנו כאן כדי לספק לכם פתרונות מומחים לכל הבעיות הקשורות לכספת שלכם. עם שנים של ניסיון וציוד חדיש, צוות המנעולנים המוסמכים שלנו מצויד לטפל בכל סוג של כספת, בין אם מדובר במנעול דיגיטלי, קומבינציה או מפתח. השירותים שלנו מהירים, אמינים וסודיים לחלוטין, ומבטיחים שחפצי הערך שלכם יישארו מוגנים. אל תחכה, צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו חזרה גישה לכספת שלכם תוך זמן קצר.

ticon

פורץ כספות בתל אביב מקצועי ללא נזק

שירות פורץ כספות בתל אביב שלנו נועד לספק לכם שקט נפשי ופתרון במהירות ובנוחות. אנו גאים בזמני התגובה המהירים שלנו, ונהיה שם במהירות כדי לסייע לכם. בעזרת הכלים והטכניקות המתקדמות שלנו, אנו יכולים לפתוח אפילו את הכספות הקשוחות ביותר בקלות. צוות המנעולנים שלנו מיומן ומנוסה ביותר, ויש להם את הכישורים והמומחיות להתמודד עם כל תרחיש של פריצת כספות. בין אם אתם זקוקים לסיוע חירום או סתם רוצים לשדרג את האבטחה של הכספת שלכם, אנחנו כאן כדי לעזור.

ticon

פריצת כספת דיגיטלית

במידה והכספת שלכם הינה כספת דיגיטלית, כלומר היא עובדת על סוללות ושנפתחת באמצעות סיסמא, פורץ כספות מקצועי יצליח לפרוץ אותה במספר שניות על ידי מכות על הכספת או באמצעות לום, מבלי להרוס את הכספת.

במידה ולכספת הדיגיטלית קיים מנעול גיבוי עם מפתח, ייתכן כי המנעולן יפרוץ את הכספת על ידי קידוח של המנעול המכאני, ולאחר הפריצה הכספת תישאר שלמה רק עם הנעילה הדיגיטלית.

ticon

פריצת כספת מכאנית

במידה והכספת שלכם נפתחת עם מפתחות עליכם לדעת מראש כי הפריצה שלה הינה מסובכת יותר. פריצת כספות מכאניות מתבצעת בשתי דרכים:

מנעול פריצה שקטה - פריצה אשר נעשית בכלים מיוחדים והיא מדמה פתיחה רגילה של הכספת. זוהי הדרך הטובה ביותר לפריצת כספות מכיוון שהיא משאירה את הכספת שלמה לחלוטין.

מנעול קידוח - הקידוח מתבצע בשני מוקדים בכספת: במנעול או בדופן של הכספת. הקידוח במנעול עדיף מכיוון שהוא משאיר את הכספת שלמה והוא דורש רק את החלפת מנעול לאחר הפריצה, זאת בניגוד לקידוח בדופן אשר מוציא את הכספת מכלל שימוש.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
locksmith-services
פורץ כספות בתל אביב עם סופריאור

בשירות פריצת הכספות שלנו, אנו מבינים את החשיבות של שמירה על חפצי הערך שלכם בטוחים ומאובטחים. לכן אנו משתמשים רק בטכנולוגיה העדכנית והמתקדמת ביותר בענף כדי לפתוח את הכספת שלכם מבלי לגרום נזק. צוות המומחים שלנו זמין 24/7 כדי לספק לכם שירותים מהירים ויעילים, כך שתוכלו להיות בטוחים שתהיה לכם גישה לכספת שלכם תוך זמן קצר.

בין אם איבדתם את המפתח שלכם, שכחתם את השילוב שלכם או פשוט לא יכולים לפתוח את הכספת שלכם, אנחנו פה בשבילכם. השירותים שלנו נוחים, ואנו מבטיחים את שביעות רצונכם. סמכו עלינו שנספק לכם את פתרון פריצת הכספות הטוב ביותר הקיים בשוק.

חייגו עכשיו
(072) 371-9895