פורץ כספות

מה כוללת פריצת כספות? טוב, ישנן טכניקות רבות של פורצי כספות מומחים אשר מסוגלים לפתוח כל סוג של כספת בזמן קצר , וכמובן, כמו כל דבר מסחרי, הן כוללות גם סודות מסחריים רבים אשר תמיד יישארו בגבולות אנשי התעשייה בלבד. יחד עם זאת, מקצוענים בתחום מציינים שברוב המקרים, הדברים שאנחנו רואים בסרטים, בהם אדם מצמיד סטטוסקופ לכספת ויכול להאזין לגלגלי הכספת מסתובבים בשעה שמסובבים את החוגה שלה הם פרי הדמיון בלבד בימינו מכיוון שכספות מודרניות הם שקטות במיוחד ואין אפשרות לשמוע באמת את גלגלי הכספת מסתובבים.

ticon

פורץ כספות

נקודה נוספת ששווה לציין היא העובדה שבימינו, חלק ניכר מהכספות הנן דיגיטליות וכוללות קוד גישה או כרטיס, במקרה כזה יכול להיווצר מצב בו כרטיס הגישה לכספת או הקוד אבדו וצריכים לפתוח אותה באופן דחוף.

במקרים כאלה, למעט במקרים חריגים, פורץ הכספות לא יתעסק בכלל בגישה הדיגיטלית לכספת אלא יפתח אותה באמצעים אחרים. באם וזה מתאפשר אזי באמצעות אמצעים פיזיים לפתיחת דלת הכספת, או על ידי עקיפת גישה הכרטיס או הקוד באמצעים טכניים כדי לגרום לפתיחת הכספת.

ticon

מתי צריך שירות פורץ כספות?

הריסת בתים היא מקרה נפוץ אשר דורש הזמנה של פורץ כספות וזאת במידה ונמצאה במקום כספת. לעיתים קרובות מי שמזעיק את פורץ הכספות הוא דווקא מבצע פרויקט ההריסה אשר מקבל לידיו את כל מה שהוא מוצא בנכס (שלעיתים רבות בשלב זה כבר נטוש).

ישנם סיפורים רבים על הורסי בתים מקצועיים שהתעשרו מכספות שמצאו בבתים נטושים לאחר שהזעיקו פורץ כספות אשר בסופו של דבר היה אחראי להתעשרות הפתאומית שלהם.

פורצי כספות גם במקרים רבים מוזעקים במקרים של שריפות בבתים, כאשר הכספות הם כל מה ששרד, וזה מדהים לראות עד כמה גם במקרים של הרס מוחלט, כספת מקצועית הגנה לחלוטין על פריטים חסרי החלפה, מסמכים משפטיים רגישים ופריטים משפחתיים בעלי ערך רגשי גבוה.

ticon

מה פורץ כספות מסוגל לעשות?

פורץ כספות מכיר את כל דגמי הכספות העדכניים, וכן בכפוף לאישורים שיש לו ממשטרת ישראל נחשף גם למסמכי היצרן של הכספות האלה שמסבירים לאנשי מקצוע כמוהו כיצד לטפל בהן.

בעקבות הספרות המקצועית שהוא קורא, והנסיון הייחודי שיש לעבודה מסוג זה, פורץ כספות יכול לפתוח כספות סגורות במגוון של מצבים, כאשר העבודה שלו כוללת עבודה עם ציוד מקצועי, כלים חשמליים ומכשירים עדינים.

מצב נפוץ נוסף אשר גורם להזעקת מנעולן פורץ כספות הוא כאשר אדם מסוים נפטר והכספת כוללת בין היתר את פרטי הצוואה והמסמכים הכספיים שהשאיר. במקרים כאלה חלק מאוד חשוב מעבודת פורץ הכספות הוא לוודא שתכולת הכספת לא תיפגם במהלך תהליך פתיחתה, במיוחד כאשר מדובר במסמכים משפטיים רגישים.

בגלל שלמנעולנים מומחים בפריצת כספות יש מגוון שלם של אמצעים שמאפשרים להם גישה לכספת ואת היכולת לפתוח אותם, גם במידה ויש לכם פריטים רגישים ואתם חוששים שבעת פתיחת הכספת הם עלולים להיפגע, בהתייעצות עם פורץ הכספות, הוא יוכל להסביר לכם על הטכניקה הייחודית בה הוא ישתמש על מנת לפתוח את הכספת שתבטיח שהפרטים החשובים לכם לא יפגעו.

ticon
שירותים שאנו מציעים:
  • פריצת מנעולים
  • שיכפול מפתחות
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים
  • החלפת צילינדר
  • עינית דיגיטלית לדלת
  • התקנת מחזיר שמן לדלת
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • ועוד….
locksmith-services
פורץ כספות עם צוות המומחים שלנו

אנו בסופריאור מציעים שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה לאורך כל ימות השבוע. צרו עמנו קשר עוד היום לשירות מוסמך, מקצועי ואמין.

צרו קשר

כאשר אתם זקוקים למנעולן, אין צורך לחפש עזרה בשום מקום אחר. כל המנעולנים שלנו הינם בעלי רישיון ומוסמכים, כך שתוכלו לסמוך עליהם שהם יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש להם את ההכשרה והמומחיות הדרושים לפתרון כל בעיות המנעולנות שלכם וזאת באמצעות הכלים והחומרים הטובים ביותר. למידע נוסף על שירותי המנעולנות שלנו, אל תהססו להתקשר אלינו עוד היום

חייגו עכשיו
(072) 371-9895